back

13 січня 2011


СКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ НА 2011-2012 рр.


НОВИНИ


18 березня 2011 року відбулось друге засідання громадської ради при райдержадміністрації.


ПОРЯДОК ДЕННИЙ 18 БЕРЕЗНЯ 2011


ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ 18 БЕРЕЗНЯ 2011


РІШЕННЯ № 1 від 18 БЕРЕЗНЯ 2011


РІШЕННЯ № 2 від 18 БЕРЕЗНЯ 2011


НОВИНИ

21 червня у районному Будинку культури відбулась зустріч голови райдержадміністрації В"ячеслава Кауфмана і членів громадської ради з нагоди 15-ї річниці Конституції України.


Під час зустрічі були обговорені положення Основного Закону щодо забезпечення участі громадськості в управлінні державними справами, у формуванні і реалізації державної політики, у відкритості діяльності районної державної адміністрації, у вільному доступі громадян до інформації.


Перед присутніми виступили начальник районного управління юстиції Тамара Щепочкіна з роз"ясненнями порядку реєстрації (легалізації) об"єднань громадян, спеціаліст сектору з питань внутрішньої політики, зв"язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації Юрій Косов про роботу громадської ради при райдержадміністрації, голова громадської ради Олександр Лисиця про перспективні напрямки роботи, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Разумейко про доступ громадян до публічної інформації.


Насамперед присутніх хвилювало питання створення і діяльності ОСББ (об"єднань співвласників багатоквартирних будинків), оскільки на даний час в місті існує 5 об"єктів житлового фонду, що не мають балансоутримувача. Роз"яснення з цього приводу надав заступник голови райдержадміністрації Олександр Могильний.


Підбиваючи підсумки зустрічі голова райдержадміністрації В"ячеслав Кауфман зазначив: "Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України як цивілізованої європейської держави", також привітав присутніх з 15-ю річницею Конституції України.
ПОВІДОМЛЕННЯ від 12.10.2011 ДЛЯ ЧЛЕНІВ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ:

Наступне засідання громадської ради при райдержадміністрації відбудеться об 11:00 21 жовтня 2011 року. Збір учасників біля кімнати № 35 райдержадміністрації.

ПОРЯДОК ДНЯ:

1. Розгляд законопроекту "Про державні гарантії виконання рішень судів" (№ 9127)

Доповідають: Лисиця О.М., Шульга І.М.

2. Про чисельні звернення громадян щодо відсутності автобусного сполучення у місті Новгород-Сіверський.

Доповідають: Бурико Є.С., Кропот В.М.

3. Про підготовку проекту Меморандуму про взаємодію між громадською радою та райдержадміністрацією.

Доповідає: Лисиця О.М.

4. Інші питання.

Голова громадської ради О.М.Лисиця

ПОВІДОМЛЕННЯ від 26.12.2011 ДЛЯ ЧЛЕНІВ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ:

Наступне засідання громадської ради при райдержадміністрації відбудеться о 15:00 5 січня 2012 року. Збір учасників біля кімнати № 35 райдержадміністрації.

ПОРЯДОК ДНЯ:

1. Про хід виконання рішення громадської ради щодо організації міського громадського транспорту.

Доповідає: Бурико Є.С.

2. Про обговорення плану заходів з реалізації Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд".

Доповідає: Шевцов Г.В., завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв"язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації

3. Інші питання.

Голова громадської ради О.М.Лисиця


НОВИНИ:


5 січня відбулось засідання громадської ради при райдержадміністрації. У засіданні взяли участь 6 представників інститутів громадянського суспільства, які увійшли до її складу.

На порядок дня винесені такі питання:

1. Про хід виконання рішення громадської ради щодо організації міського громадського транспорту.

2. Про обговорення плану заходів з реалізації Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд".

3. Інші питання.

Перед присутніми виступили заступник голови райдержадміністрації Павло Плотніков, завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв"язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації Геннадій Шевцов.

Члени громадської ради при райдержадміністрації підтримали Ініціативу "Партнерство "Відкритий Уряд" та найближчим часом нададуть свої пропозиції з цього питання.


16 лютого голови райдержадміністрації і районної ради В"ячеслав Кауфман і Віктор Душин, заступник міського голови Володимир Балаба взяли участь в засіданні громадської ради при райдержадміністрації.

Метою зібрання було проведення засідання за круглим столом стосовно перспектив організації і функціонування громадського пасажирського транспорту в місті Новгород-Сіверський.

Представники громадської ради презентували своє бачення у розв"язанні цієї проблеми, спираючись на вивчення громадської думки та пропозиції від громадських організацій району.

За результатами засідання визначені спільні заходи органів влади і громадськості у розробці концепції функціонування міського пасажирського сполучення.

У роботі взяв участь Анатолій Ладний, представник народного депутата України Ігоря Рибакова.