04 квітня 2017

26.10.2021

Графік погашення заборгованості працівникам підприємств, установ і організацій, розташованих на території району

 

 

19.10.2021 

«Довідник безбар’єрності» – проект з відкритим кодом, доступний для використання та цитування, який також можна доповнювати. Над ним працювали правозахисники, психологи, батьки, які виховують дітей з інвалідністю, українські та міжнародні експерти. Посібник доступний за посиланням https://bf.in.ua.

 

 

ОДНОРАЗОВА ГРОШОВА ДОПОМОГА

 багатодітним малозабезпеченим сім’ям 

 

         З метою підтримки багатодітних малозабезпечених сімей  у 2021 році Урядом запроваджена виплата одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року.

         Постановою КМУ від 04.08.2021 р. № 803, затверджено «Порядок виплати одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року».

         Згідно з п. 3 Порядку одноразова грошова допомога виплачується багатодітним сім'ям, які станом на 1 серпня 2021 р. є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям. Допомога призначається на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої сім'ї, яка станом на 1 серпня 2021 р. має вік 6-18 років (включно).

         Одноразова грошова допомога надається у розмірі 2000 гривень на кожну дитину. Виплата буде проведена у серпні 2021 року за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям з числа багатодітних сімей без звернення таких одержувачів.

         Розмір одноразової грошової допомоги не включається під час обчислення середньомісячного сукупного доходу сім'ї (домогосподарства) для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій, які відповідно до законодавства надаються залежно від сукупного доходу сім'ї (домогосподарства).