back

Cтворено Центр надання адміністративних послуг

03 липня 2013

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 20.06.2013р. № 139 прийнято рішення про створення з 01.07.2013р. Центру надання адміністративних послуг Коропської районної державної адміністрації та затверджено його Положення.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 17.06.2013р.№ 136 затверджено перелік адміністративних послуг, які надаватимуться структурними підрозділами районної державної адміністрації в розрізі суб’єктів надання.

Розроблено та затверджено інформаційні та технологічні картки на кожну адміністративну послугу, що надаватиметься суб’єктами надання адміністративних послуг.

Попередньо визначено окреме приміщення, де планується розміщення Центру надання адміністративних послуг, напрацьовано заходи щодо його облаштування обладнанням та комп’ютерною технікою.

Нормативний та інформаційний матеріал з даного питання розміщено на сайті районної державної адміністрації в окремому розділі «Адміністративні послуги».

Робота по організації Центру надання адміністративних послуг продовжується.

Відділ економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації