12 червня 2017
Щотижнева нарада з питань життєдіяльності району 12 червня відбулася у в.о. голови районної державної адміністрації Віктора Кузуба.
В засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валентина Саволєй, керівник апарату Світлана Яцина, керівники управлінь та відділів РДА.
В ході наради піднімалися питання соціального захисту, зокрема, щодо нарахування субсидій населенню та недостатнього забезпечення відповідними кадрами УСЗН. Також учасники засідання розглянули питання освіти, що стосувалися оздоровлення школярів у пришкільних таборах.
Значну увагу приділили організаційним питанням культури, адже червень – місяць дуже насичений святами як державними, так і не офіційними. Віктор Кузуб зауважив, що в цьому році органам районної влади варто допомогти в організації і проведенні нового неформального туристично-розважального заходу «Мамонт фест», ініціатором якого є земляк з Понорниці Дмитро Селянський, такий захід популяризує наш край і дає поштовх для розвитку на Коропщині «зеленого» туризму.
Не обділили увагою й ряд організаційних моментів, що стосувалися Миколаївського ярмарку, адже до такого широкомасштабного дійства потрібно готуватися заздалегідь.
Сектор інформаційної діяльності
і комунікацій з громадськістю райдержадміністрації