back

Культура має бути не лише культурною, але й естетично привабливою

31 травня 2016

Сьогодні голова районної державної адміністрації Володимир Куніцин здійснив робочу поїздку до села Риботин.

В ході візиту керівник району зустрівся з сільським головою Василем Кравченком та проінспектував хід ремонтних робіт у місцевому будинку культури.

Керівник місцевого самоврядування ознайомив очільника району з ходом ремонту, а також поділився планами стосовно подальших робіт у приміщенні та навколо будинку культури. А це окультурення території та створення літньої зони відпочинку: встановлення огорожі, сцени, лавочок, асфальтування центральної доріжки. У самому закладі культури вже зроблений поріг, надалі планується встановлення нового козирка над ганком, косметичний ремонт фасаду. Є ще бажання у сільського голови відремонтувати дах та замінити вікна, але це вже буде не в поточному році.

Голова райдержадміністрації пообіцяв сприяти у вирішенні питань, що стосуються швидкого та якісного завершення ремонту будівлі й асфальтування. Також у ході зустрічі були обговорені питання життєдіяльності села.

Сектор інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю райдержадміністрації