back

Представники влади привітали дітей-сиріт зі святом

17 грудня 2015

Одним з найулюбленіших дітьми свят є 19 грудня - День Святого Миколая. Це свято полюбляють не лише діти, а й дорослі, згадуючи подарунки, знайдені під подушкою в дитинстві. Особливо цей день бажаний для дітей, що в силу життєвих обставин залишились без батьківської опіки, любові та захисту. Тож 16 грудня напередодні Дня святого Миколая до Черешенської спеціалізованої школи-інтернат з вітаннями і подарунками завітали народний депутат України Анатолій Євлахов, голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч та голова районної державної адміністрації Володимир Куніцин.

Представники влади привітали дітей зі святами побажали здоров’я, добра, здійснення мрій, а вихователям – великої любові для кожного маленького серця, та пообіцяли намагатись відвідувати заклад, чи не кожне свято, адже немає нічого кращого, аніж нести дітям радість.

На знак вдячності вихованці закладу подарували почесним гостям невеличку святкову програму та новорічні сувеніри зроблені власними руками.

Сектор інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю