Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://novgadm.cg.gov.ua/old
back

ПІДСУМОВУЄМО УРОЖАЙ

04 вересня 2009

ПІДСУМОВУЄМО УРОЖАЙ

Урожай минулого року був рекордним не тільки для всієї Україні, а й для нашого району. Цьогорічна ж урожайність дещо нижча, але для нас прийнятна. Взимку Городнянщина отримала високий рівень снігових опадів, що стало причиною загибелі трьох з половиною тисяч гектарів озимих. Ситуацію з нинішніми жнивами коментує начальник управління агропромислового розвитку М.В.КРАВЧЕНКО:

— Згідно робочого плану збиральних робіт було передбачено 17 774 га до збирання зернових і зернобобових. Роботи по збиранню на 1 вересня у більшості господарств завершилися. 14 667 га зібрано. Повністю зібрана пшениця на площі 1 215 га, жито — на площі 4 679 га. Але у зв’язку з погодніми умовами, які внесли свої корективи, трохи не справилися зі збиранням вівса, який посіяно на площі 4 788. Ще залишено на корню 920 га. До кінця тижня за умови сприятливої погоди овес буде зібрано.

Ще не повністю зібрані пізні культури — зернобобові, гречка, люпин, технічні культури, серед яких багато хрестоцвітніх. Вже пішли перші зібрані урожаї — це 140 гектарів гречки. Ми підійшли до періоду збирання сумішів люпина. Таких у нас по плану посіяно 882 гектари. У СТОВ «Родина» зібрано з 85 гектарів. Займаються вирощуванням екологічно чистої продукції у господарствах СВАТ «Городнянський» і СТОВ «Нива», де теж вирощуються зернобобові суміші. Названі сільгосппідприємства вирощують віку, вони теж приступили до її збирання. У СВАТ «Городнян-ське» 208 гектарів зібрано із 279. У СТОВ «Ни-ва» вже зібрали 340 гектарів з пізніх культур.

Ще не зібрані хрестоцвітні культури. Це коріандр — нова технічна культура для Городнянщини. Вона вирощується в фермерському господарстві «Макишинський сад», як і гірчиця. Вважаю, що на цю масличну культуру треба робити ставку, як на внутрішньому ринку, так і на вивоз її за кордон на експорт. Вона забезпечує достатньо високий рівень рентабельності виробництва. Останнім часом ми перейшли на виробництво жита і вівса. Ці культури не потребують великих витрат, високого рівня технології. Але ринкові умови життя вимагають думати про інші напрямки розвитку сільського господарства.

Починає відроджуватися картопля. У нинішньому році з 35 господарюючих суб’єктів у 10 вирощувалася картопля. І на найближче майбутнє планується розширяти її посіви. Так що до поліського другого хліба ми повертаємось.

При усіх сьогоденних складнощах та проблемах ми мусимо визнати, що хлібороби спрацювали нормально. Та вже виникають проблеми з посівною. По-перше, нема чим сіяти. По-друге, з минулого року залишилося багато нереалізованого. Того ж самого жита.Тому і доводиться вишукувати щось нове, щоб вийти нарешті з цього замкнутого куту.

Спілкувалась А.НЕМИРОВА.