Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://novgadm.cg.gov.ua/old

01 вересня 2008

Маршрутна мережа району налічує 23 автобусні маршрути загального користування, які обслуговують перевізникі: ПАТ «Новгород-Сіверське АТП – 17443»( 13 автобусних маршрутів, у тому числі приміських – 6, міжміських міжобласних - 2, міжміських внутрішньообласних – 5), ПАТ «Чернігівавтосервіс» (2 міжміських маршрути), ПАТ «Шосткинське АТП-15909» (1 міжміський маршрут) та приватні підприємці (7 міжміських маршрутів). У районі цілодобово працює служба таксі.

 

Протягом 2018 року пасажирським автотранспортом району перевезено 134,0 тис. пасажирів, а пасажирооборот виконано в обсязі  3,1 млн. пас. км, що складає відповідно 99,3% та 88,6% до минулого року.

 

Автобусним сполученням охоплено 54 населені пункти району, а це складає 67,5% від наявних населених пунктів. Решта – 26 населених пунктів не охоплено автобусним сполученням, з них 7, в яких не проживає жодної людини (с. Великий Гай Бучківської сільської ради; с. Мовчанів Вороб’ївської сільської ради; с. НовоселівкаГрем’яцької сільської ради; с. Новеньке Ковпинської сільської ради; с. ФурсовеМамекинської сільської ради;с. Кузьмінське та с. Восточне Печенюгівської сільської ради).

 

Головними причинами відсутності автобусного сполучення до населених пунктів району є незадовільний стан проїзних шляхів та нерентабельність маршрутів з незначним пасажиропотоком.

 

Автомобільним транспортом перевезено 4,5 тис. тон вантажів, що становить 37,8% до минулорічного показника. Вантажооборот склав 1,2 млн. ткм, що у 3,3 рази менше, ніж у 2017 році. (Дані наведені спільно з даними по місту).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сфера зв’язку

 

На території районупослуги щодо приймання платежів, передплату  періодичних друкованих видань, виплату пенсій, доставку кореспонденції надають 11мобільних бригад пересувних  відділень та 6 бригад стаціонарних відділень поштового зв’язку філії Чернігівської дирекції ПАТ «Укрпошта».

 

Серед основних видів зв’язку найбільшим попитом користувався мобільний зв’язок – 61,1%. Станом на 01.01.2019 в сільській місцевості нараховувалося 2054 абонентів фіксованого телефонного зв’язку, що майже на 2% менше  в порівнянні з 2017 роком.