Чемпіонат області з футболу серед ветеранів

19 серпня 2020

16 серпня стартував Чемпіонат Чернігівської області з футболу серед ветеранів 35 років і старших. До змагань заявилось вісім команд: це команди північної групи - Корюківки, Сосниці, Ріпок, Городні та південної групи - Ічні, Талалаївки, Прилук, Новгород-Сіверського району. Змагання в кожній групі пройдуть у два кола.

У першому турі команда району завітала у гості до досить молодої, потужної, швидкої ветеранської команди Прилуцького району. На превеликий жаль, перший тур для нашої команди стався комом. Перший тайм була боротьба, були створені досить непогані гольові моменти, але в другому таймі провали, великі розриви між лініями, часто не встигали за швидкими гравцями суперника. Можна шукати багато причин поразки команди, але це не є виправданням перед вболівальниками. На даний час це лише перший тур. Ми з оптимізмом дивимось у майбутнє, будуть зроблені перестановки, зміна тактики гри та взаємодії в колективі. Сподіваємось, що зробимо правильні висновки і надалі буде тільки позитивний результат для нашої районної команди.

Наступна гра вдома: 23 серпня 2020 року о 15-00 год на центральному стадіоні приймаємо команду «Марсель», м.Ічня.