Н.-Сіверська РДА
  Анонси  Інвестиційна діяльність

  Назад

  Інвестиції, зовнішньоекономічна діяльність

  За 2016 рік в економіку району за рахунок усіх джерел фінансування очікується вкладення капітальних інвестицій 9,8 млн. грн, що складе 104,7% до минулорічного показника. Обсяг капітальних інвестицій на 1 особу складе 742,8 грн проти 642,6 грн у 2015 році.

  Визначну роль у структурі джерел інвестування відіграють власні кошти підприємств, за рахунок яких освоєно 73,9% капітальних інвестицій (7,3 млн. грн). За рахунок коштів місцевих бюджетів освоєно 22,5%. Інвестиції спрямовуються в основному на підприємства сільського господарства – 71,3% загального обсягу.

  Крім того, залучено інвестицій у житлове будівництво за рахунок коштів населення на будівництво власного житла майже 350,0 тис. грн. Введено в дію два житлові будинки загальною площею 176,7 кв. м.

  Район відноситься до регіонів з дефіцитом інвестиційних впливань, необхідних для повноцінного розвитку економіки та забезпечення поступового економічного зростання – питома вага капітальних інвестицій в загальнообласному вимірі становить 0,2%.

  Обсяг капітальних інвестицій  Основні завдання на 2017 рік

  - створення в районі привабливих умов для інвесторів шляхом формування змістовного інформаційного середовища, визначення пріоритетів та економічних стимулів, розвитку соціальної та комунальної інфраструктури у населених пунктах району;

  - розробка та реалізація інноваційно-інвестиційних проектів, спрямованих на оновлення виробництва, випуск конкурентоспроможної продукції, створення нових робочих місць;

  - реалізація програм розвитку житлового будівництва, газифікації населених пунктів району, завершення недобудов, збереження історико-культурної спадщини;

  - подальше зміцнення матеріально-технічної бази об"єктів охорони здоров"я, освіти, культури, комунального господарства шляхом соціальної спрямованості бюджетного інвестування.

  Назад  20 Жовтня 2017 09:37
  24 жовтня відбудеться засідання Колегії районної державної адміністрації з порядком дня: - Про хід виконання бюджету району на 2017 рік за підсумками 9 місяців. - Про стан реалізації державної політики у сфері соціального захисту учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб.