Н.-Сіверська РДА
  Анонси

  Назад

  Про призначення пільг населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу у грошовій формі на 2018 рік

  30 квітня 2016 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 року № 319 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» якою внесено зміни, зокрема до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива.

  Як зазначила Галина Гавриленко, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, внесеними змінами передбачено, що у разі призначення субсидій пільги з оплати житлово – комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), у період її отримання не нараховуються, а розмір субсидії визначається, без урахування пільг.

  Таким чином сім’я має визначитись отримувати їй субсидію чи пільгу на тверде паливо.

  Одночасно нагадуємо, що з липня 2015 року змінено порядок надання пільг.

  Окремим категоріям громадян пільги надаються з урахуванням сукупного доходу сім’ї

  Право на отримання пільг з урахуванням сукупного доходу сім’ї мають:

  – Учасники війни – розмір пільги (50 %) на тверде паливо та скраплений газ ;

  – Багатодітні сім’ї – розмір пільги (50 %) на тверде паливо та скраплений газ;

  – Пенсіонери які працювали педагогічними, медичними та фармацевтичними працівниками, а також пенсіонери, які працювали в бібліотеках та закладах культури – розмір пільги (100%) на тверде паливо.

  Дані категорії громадян для отримання пільги на тверде паливо та скраплений газ готівкою, звертаються з заявою в сільську раду за місцем реєстрації та подають:

  – декларацію про доходи сім”ї пільговика за 6 місяців до місяця звернення а також підтверджуючі довідки про зазначені доходи ( крім довідок про розмір пенсії) або документи що підтверджують відсутність доходів та довідку про склад сім’ї і наявність у житловому приміщені пічного опалення на твердому паливі.

  При визначені права на пільги до сукупного доходу сім’ї пільговика включаються нараховані:

  1.Пенсія;

  2.Заробітна плата;

  3.Грошове забезпечення;

  4.Стипендія;

  5. Соціальна допомога (крім частини допомоги при народженні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, частини допомоги при усиновленні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, допомоги на поховання, одноразової допомоги, яка надається відповідно до законодавства або за рішенням органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій незалежно від форми власності);

  6. Доходи від підприємницької діяльності;

  7. Допомога по безробіттю та інші виплати, що здійснюються фондами соціального страхування.

  Для працездатних осіб, у яких відсутні доходи (крім осіб, які навчаються за денною формою навчання), до сукупного доходу за кожен місяць враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на відповідний місяць.

  При визначені права на пільги пенсіонерам які працювали педагогічними, медичними та фармацевтичними працівниками, пенсіонерам які працювали в бібліотеках та закладах культури дохід береться лише пільговика.

  Пільга на тверде паливо готівкою виплачується із розрахунку вартості 1 тонни твердого палива на домогосподарство за наявності у житловому приміщені пічного опалення на твердому паливі.

  Для надання пільги на скраплений балонний газ пільговик має надати документ про наявність та користування скрапленим газам (технічний паспорт газобалонної установки)

  Право на пільги з 1 січня 2018 року мають громадяни, у кого середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує 2470 грн.

  Категорії громадян, яким пільги на тверде паливо та скраплений газ готівкою виплачуються без врахування доходу сім’ї, надають довідку про склад сім’ї та про наявність у житловому приміщенні пічного опалення на твердому паливі.

  – Ветерани органів внутрішніх справ, ветеранам військової служби, ветеранам кримінально – виконавчої системи на пенсії, інші та їх вдови – (50 %) тверде паливо

  – Інваліди війни – розмір пільги (100 %) на тверде палива та скраплений газ

  - Учасники бойових дій – розмір пільги (75 %) на паливо та скраплений газ

  – Член сім’ї загиблих (померлих) ветеранів війни - (50 %) на паливо та скраплений газ ; – особи (ЧАЕС)- І та II категорії – розмір пільги (50 %) на тверде паливо

  – Дружина померлого громад. І,ІІ категорій (ЧАЕС) – розмір пільги (50% ) тверде паливо

  – Сім”ї військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО – розмір пільги 50% тверде паливо та скраплений газ

  Дані категорії громадян для отримання пільги на тверде паливо та скраплений газ готівкою звертаються з заявами в сільську раду за місцем реєстрації.

  – пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу надаються із розрахунку вартості однієї тонни твердого палива та одного балону скрапленого газу на домогосподарство 1 раз на рік.

  Граничний показник вартості 1 тонни твердого палива на 2018 рік становить 2424,16 грн., 1 балону скрапленого газу – 242,42 грн.

  Галина Гавриленко: "На підставі наданих документів управління соціального захисту населення Новгород-Сіверської районної державної адміністрації здійснює призначення пільг готівкою. При надходженні коштів з державного бюджету проводиться виплата призначених пільг на тверде паливо та скраплений газ через державні підприємства зв’язку або установи банків, за бажанням пільговика".

  За інформацією управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

  Назад  14 Лютого 2018 08:40
  21 лютого - виїзна розширена нарада на базі виконавчого комітету Кам'янсько-Слобідської сільської ради з питань забезпечення соціально-культурного розвитку підвідомчої території, виконання бюджету територіальної громади, інших делегованих повноважень органів виконавчої влади.

  09 Лютого 2018 08:39
  20 лютого у селі Слобідка Блистівської сільської ради відбудуться тематичні заходи до Дня Героїв Небесної СотнІ.

  09 Лютого 2018 08:37
  17 лютого о 10-00 біля пам'ятника Івана Богуна відбудеться мітинг-реквієм, присвячений роковинам від дня його смерті.

  07 Лютого 2018 08:34
  16 лютого о 10-00 відбудеться семінар-нарада з сільськими головами, секретарями рад і виконкомів сільських рад

  07 Лютого 2018 08:33
  15 лютого об 11-00 у районному Будинку культури відбудуться тематичні заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

  01 Лютого 2018 11:59
  13 лютого о 9-00 відбудеться юридичне навчання працівників апарату, структурних підрозділів районної державної адміністрації

  01 Лютого 2018 11:58
  08 лютого о 10-00 відбудуться загальні збори громадян у с. Рогівка, Лісконоги, Троїцьке, Стахорщина, Форостовичі.

  01 Лютого 2018 11:57
  07 лютого - день апарату районної державної адміністрації у виконавчих комітетах Кам'янсько-Слобідської, Мамекинської сільських рад.

  01 Лютого 2018 11:56
  05 лютого о 9-00 у районній державній адміністрації відбудеться нарада щодо стану роботи зі зверненнями громадян

  01 Лютого 2018 11:53
  02 лютого о 10-00 відбудуться загальні збори громадян у с. Будо-Вороб'ївська.

  31 Січня 2018 11:51
  01 лютого - загальні збори громадян у с. Дробишів, Комань, Попівка. Початок о 10-00.