Н.-Сіверська РДА
  Анонси

  Назад

  Середня зарплата українців зросте до 10 тисяч гривень

  Цього року Кабмін більш ніж удвічі збільшив мінімальну заробітну плату, внаслідок чого зросли реальні зарплати в Україні. На 2018 рік Уряд передбачив подальше зростання мінімальної заробітної плати.

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє: вже наступного року середня зарплата українців має зрости до 10 тисяч гривень. На його думку, достойний рівень оплати праці дозволить повернути кваліфіковані кадри в Україну.

  Саме тому ми передбачаємо не тільки зростання мінімальної зарплати у 2018 році, а й середньої. Сьогодні цей показник становить 7400 гривень. Завдання на наступний рік — не менше 10 тисяч гривень, — підкреслив Володимир Гройсман.

  Підняття зарплат стане можливим завдяки зростанню економіки

  Прогнозований показник зростання економіки наступного року становить 3%. Це на 400 мільярдів гривень більше вироблених товарів та послуг, а отже — нові робочі місця і зарплати. Разом з тим, ухвалення ефективних управлінських рішень дозволить ще збільшити цей показник.

  Підняття мінімальної заробітної плати не спричинить проблем для українського бізнесу

  З початку поточного року рівень мінімальної зарплати встановлено на рівні 3200 гривень. Проте 10 місяців поспіль рівень середньої зарплати стабільно перевищує мінімальну вдвічі. При цьому зростання порівняно з показниками минулого року, за даними Державної служби статистики України, становить 35-37%. Тобто зростання зарплат дало пожвавлення української економіки.

  Уряд проводить консультації з бізнесом щодо перспектив підвищення мінімальної зарплати

  У бюджеті на наступний рік закладено мінімальну зарплату у 3753 гривні. Ця цифра погоджена з бізнесом і не стане глобальною проблемою для малих підприємств. У той же час Уряд готовий розглянути можливість підвищення мінімальної зарплати за результатами економічного розвитку країни в першому кварталі наступного року (відповідне рішення прописане в проекті бюджету).

  Урядові ініціативи сприятимуть подальшому зростанню економіки і полегшенню ведення бізнесу

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що розраховує на 3% економічного зростання у 2018-му. Він переконаний, що ця цифра може сягнути 5-7%. Це стане можливим завдяки поліпшенню інвестиційного клімату та сприянню ведення бізнесу в Україні. Верховна Рада України вже ухвалила законопроект, що припиняє ганебну практику тиску «силовиків» на бізнес. Віднині про так звані «маски-шоу» можна забути.

  Також Уряд запропонує на розгляд Верховної Ради законопроект, що сприятиме покращенню інвестиційного клімату. Йдеться про відтермінування на 90 днів сплати ПДВ від ввезення технологічного обладнання для створення нових робочих місць в Україні.

  Наступного року ми зробимо ще один крок по технологічному переозброєнню національної економіки і виробництва: забезпечимо розстрочку податків на ввезення обладнання, яке використовуватиметься в українській промисловості. Нам потрібно відкривати можливості колективного залучення інвестицій в державний сектор економіки, — зазначив Прем’єр-міністр.

  Крім того, за словами Володимира Гройсмана, на сьогодні в Україні налічується більше 3,5 тисячі державних підприємств, 90% з яких не несуть ніякого стратегічного навантаження. Вони неефективні, збиткові та є джерелом корупції.

  Інвестиції, нормальний бізнес-клімат, спрямування акцентованих рішень на підтримку інфраструктури, яку ми маємо оновлювати, — це все закладено в бюджеті, — наголосив очільник Уряду.

  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

  Назад

  21 Травня 2018 11:14
  30 травня - Засідання Колегії районної державної адміністрації з порядком дня: 1. Про стан роботи з призначення та виплати субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ. 2. Про підсумки проведення у районі Всеукраїнської акції "За чисте довкілля".

  21 Травня 2018 11:14
  31 травня - Засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Засідання спостережної комісії. Засідання комісії з питань перевірки причалів та місць базування маломірних суден.

  21 Травня 2018 11:13
  29 травня - Засідання постійно діючої районної міжвідомчої комісії з організації відпочинку та оздоровлення дітей та учнівської молоді.

  21 Травня 2018 11:12
  24 травня - Нарада з оцінки цінової ситуації в районі.

  21 Травня 2018 11:12
  25 травня - Свято "Останнього дзвоника".

  21 Травня 2018 11:11
  23 травня - Виїзний семінар на базі виконкому Вороб'ївської сільської ради з вивчення досвіду щодо реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади

  10 Травня 2018 10:54
  18 травня - Тематичні заходи до Дня Європи. Семінар-нарада на базі сільськогосподарського підприємства з питань організації літньо-табірного утримання худоби.

  10 Травня 2018 10:54
  17 травня - Тематичні заходи до Дня вишиванки (с. Блистова Блистівської сільської ради).

  10 Травня 2018 10:53
  15 травня - Тематичні заходи, присвячені Дню матері та Міжнародному дню сім'ї. Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

  04 Травня 2018 10:51
  10 травня - Виїзний день особистого прийому громадян в.о. голови районної державної адміністрації спільно з районною радою у с. Бучки Бучківської сільської ради.

  02 Травня 2018 09:03
  03.05.2018 о 10-00 на базі Новгород-Сіверського районного будинку дитячої та юнацької творчості розпочнеться I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

  25 Квітня 2018 08:35
  26 квітня об 11-00 у Лісконогівському сільському будинку культури за участю керівництва районної державної адміністрації, районної ради відбудеться мітинг-реквієм до 32-ї річниці аварії на ЧАЕС "Трагедія – одна на всіх, страшна і незворотна".