Н.-Сіверська РДА
  Анонси

  Назад

  Руслан Веремієнко: "Туризм – реальний сектор економіки і має приносити дохід у місцевий бюджет. Потрібно знаходити нові цікаві речі і презентувати їх широкому загалу…"

  Розвиток туризму – одне із пріоритетних завдань районної влади. Найбільш перспективними є розвиток "зеленого" та пізнавального напрямків цієї роботи, про це повідомив в.о. голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко під час засідання за "круглим столом", що відбулося 08 листопада ц.р.

  Досвідом розвитку внутрішнього туризму на своїх теренах у районній державній адміністрації ділилися представники Менського району.

  Делегація від Менщини у складі голови районної ради Олександра Мисника, керівника апарату Менської районної державної адміністрації Вікторії Неруш та директора районної централізованої бібліотечної системи Інни Дудко презентувала своє бачення розвитку туризму та популяризації історико-культурного надбання Менського району.

  Як зазначила керівник апарату Менської районної державної адміністрації Вікторія Неруш, основною метою діяльності органів виконавчої влади району, місцевих органів самоврядування було донести до жителів Менщини інформацію про свій рідний край - маловідомі сторінки історії, особливості побуту жителів сільських населених пунктів, мальовничі краєвиди та старовинні пам'ятки, оповиті легендами.

  "Велика справа – знайти однодумців, ентузиастів цієї справи, тих людей, хто безмежно любить свій край. Знаходьте свої перлини у районі, вишукуйте можливості зацікавити туриста", - наголосила Вікторія Неруш.

  За її словами, основну роль у розвитку туристичної галузі, створенні туристичної привабливості Менщини, її промоції у мережі Інтернет відіграє Менський інформаційний туристичний центр, що діє на базі центральної районної бібліотеки.

  У минулому році організаторам вдалося перемогти у конкурсі мікрогрантів та забезпечити фінансування проекту у розмірі 26,0 тис. грн. Разом з тим здійснювалася активна присутність спільноти "Менщина туристична" у соціальній мережі Facebook, за допомогою якої вдалося визначитися з найбільш перспективними напрямками туристичної діяльності. У подальшому – розробка і апробація туристичних маршрутів Менщиною, створення, випуск і розповсюдження туристичного путівника.

  "Завдяки введенню додаткових платних послуг – здійснення туристичних екскурсій територією району – вдалося суттєво збільшити наповнення спеціального рахунку. Це дало можливість провести ремонт приміщень районного краєзнавчого музею, додатково мотивувати людей, причетних до цієї галузі", - зазначила Вікторія Неруш.

  Середня вартість екскурсії, за її словами, становить 25 гривень, максимальна – 55 гривень. Та, головне, внутрішній споживач вже готовий викласти таку суму задля придбання нових знань, емоцій та вражень від мандрівок рідним краєм.

  Презентувала перлини Менщини, розповідала про нові креативні ідеї і розробки директор Менської централізованої бібліотечної системи Інна Дудко. Упродовж її виступу увага присутніх зосереджувалася на різноманітті туристичних маршрутів - автобусних, вело – і пішохідних маршрутів селами району. За направленістю – екологічні, етнографічні, маршрути перлинами Менщини (кам'яні та дерев'яні церкви) і навіть гастрономічний!!! тур.

  В обговоренні тематики "круглого столу", пошуку нових ідей концепції та підходів до її реалізації взяли участь Олександр Мисник, голова Менської районної ради, Микола Нога, Шосткинський міський голова, Олена Кравченко, керуюча справами виконавчого комітету Шосткинської міської ради, Вікторія Неруш, керівник апарату Менської районної державної адміністрації, В'ячеслав Кауфман, голова Новгород-Сіверської районної ради, Руслан Веремієнко, в.о. голови Новгород-Сіверської районної державної адміністрації та Наталія Разумейко, керівник апарату Новгород-Сіверської районної державної адміністрації.

  Зійшлися на тому, щоб поєднати в один екскурсійний маршрут Мену, Новгород-Сіверський і Шостку – у подорож територією двох північних областей України. Новий маршрут буде розроблений для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, та в перспективі - і для дорослих подорожувальників. Початок реалізації пробного маршруту – січень 2018 року.

  "Туризм – реальний сектор економіки і має приносити дохід у місцевий бюджет. Потрібно знаходити нові цікаві речі і презентувати їх широкому загалу", - зазначив в.о. голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко, підбиваючи підсумки роботи "круглого столу".

  Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації

  Назад  22 Лютого 2018 09:13
  22 Лютого 2018 09:11
  27 лютого відбудеться нарада з організації проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

  14 Лютого 2018 08:40
  21 лютого - виїзна розширена нарада на базі виконавчого комітету Кам'янсько-Слобідської сільської ради з питань забезпечення соціально-культурного розвитку підвідомчої території, виконання бюджету територіальної громади, інших делегованих повноважень органів виконавчої влади.

  09 Лютого 2018 08:39
  20 лютого у селі Слобідка Блистівської сільської ради відбудуться тематичні заходи до Дня Героїв Небесної СотнІ.

  09 Лютого 2018 08:37
  17 лютого о 10-00 біля пам'ятника Івана Богуна відбудеться мітинг-реквієм, присвячений роковинам від дня його смерті.

  07 Лютого 2018 08:34
  16 лютого о 10-00 відбудеться семінар-нарада з сільськими головами, секретарями рад і виконкомів сільських рад

  07 Лютого 2018 08:33
  15 лютого об 11-00 у районному Будинку культури відбудуться тематичні заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

  01 Лютого 2018 11:59
  13 лютого о 9-00 відбудеться юридичне навчання працівників апарату, структурних підрозділів районної державної адміністрації

  01 Лютого 2018 11:58
  08 лютого о 10-00 відбудуться загальні збори громадян у с. Рогівка, Лісконоги, Троїцьке, Стахорщина, Форостовичі.

  01 Лютого 2018 11:57
  07 лютого - день апарату районної державної адміністрації у виконавчих комітетах Кам'янсько-Слобідської, Мамекинської сільських рад.

  01 Лютого 2018 11:56
  05 лютого о 9-00 у районній державній адміністрації відбудеться нарада щодо стану роботи зі зверненнями громадян

  01 Лютого 2018 11:53
  02 лютого о 10-00 відбудуться загальні збори громадян у с. Будо-Вороб'ївська.