Н.-Сіверська РДА
  Анонси

  Назад

  Актуальним для керівництва району залишається розвиток туристичної галузі Новгород-Сіверщини

  Про перспективні напрямки розвитку туристичної галузі Новгород-Сіверського району, розв'язання існуючих проблем у функціонуванні туристичної інфраструктури говорили 03 листопада під час робочої наради за участю в.о. голови районної державної адміністрації Руслана Веремієнка і голови районної ради В'ячеслава Кауфмана.

  Як зазначив Руслан Веремієнко, це питання у перспективі розвитку району заслуговує на більшу увагу як у контексті формування туристичної привабливості району, так і в контексті наповнення місцевих бюджетів та отримання доходу від цієї діяльності.

  У Новгород-Сіверському районі діє районна Програма розвитку туризму на 2013-2020 роки, але, за словами заступника голови районної державної адміністрації Нелі Чугаєвої, заходи з реалізації цієї програми залишаються скоріше інформаційно-просвітницькими, аніж практичними.

  На нараді також йшлося про розробку стратегії розвитку туризму в районі, перегляд існуючої Програми, створення відповідних об'єктів інфраструктури, посилення інформаційної підтримки та промоція Новгород-Сіверського району як справжньої окраси півночі Чернігово-Сіверщини.

  Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації

  Назад  16 Листопада 2017 09:38
  25 листопада у с. Ковпинка Ковпинської сільської ради відбудеться мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті жертв голодоморів і політичних репресій.

  16 Листопада 2017 09:09
  24 листопада о 10-00 відбудеться семінар-нарада з сільськими головами та секретарями сільських рад і виконавчих комітетів

  13 Листопада 2017 09:57
  21 листопада об 11-00 у с. Смяч Смяцької сільської ради відбудуться урочисті заходи до Дня Гідності та Свободи.

  13 Листопада 2017 09:01
  17 листопада об 11-00 у районному Будинку культури відбудуться святкові заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства.