Н.-Сіверська РДА
  Анонси

  Назад

  Напередодні Дня Новгород-Сіверського району

  В центрі уваги керівництва районної державної адміністрації і районної ради – підготовка до проведення 19 серпня ц.р. Дня Новгород-Сіверського району. Організаційні питання з цього приводу обговорили сьогодні, 11 серпня під час проведення розширеної наради за участю в.о. голови районної державної адміністрації Руслана Веремієнка і голови районної ради В'ячеслава Кауфмана.

  Також на нараді були присутні начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації та сільські голови.

  "Підготовка такого заходу, безперечно, потребує ретельного планування і творчого підходу. На сьогоднішній день головним залишається питання підвозу жителів сільських населених пунктів до районного центру, адже свято проводитиметься саме для них. Впевнена, що спільні зусилля районної влади і активу територіальних громад району зроблять цей захід дійсно святом для жителів нашого району", - наголосила заступник голови районної державної адміністрації Неля Чугаєва.

  Як зазначалося на нараді головною родзинкою свята буде встановлення рекорду району на найбільшу сільську громаду спільно з земляками під назвою "МИ - ЗЕМЛЯКИ". Також в планах відзначити грошовими призами наймолодших та найстарших наших земляків.

  А головним дійством свята буде концертна програма народного артиста України Анатолія Гнатюка та виступ Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України у районному Будинку культури.

  Нагадаємо, що святкові заходи до Дня Новгород-Сіверського району розпочнуться 19 серпня ц.р. об 11.00 у центральному парку виставкою сільських подвір'їв.  Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації

  Назад  12 Грудня 2017 09:26
  19 грудня до Дня Святого Миколая для обдарованих учнів району відбудуться святкові заходи.

  12 Грудня 2017 09:22
  15 грудня на базі Троїцької сільської ради відбудеться навчання сільських голів з проведення оповіщення та збору військовозобов'язаних на випадок мобілізації.

  12 Грудня 2017 09:21
  14 грудня - виїзний день особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації та районної ради у с. Горбове Горбівської сільської ради.

  08 Грудня 2017 09:20
  12 грудня о 9-00 відбудеться юридичне навчання працівників районної державної адміністрації

  04 Грудня 2017 12:05
  01 Грудня 2017 11:13
  08 грудня - Нарада з питань виконання вимог чинного Закону України "Про державну службу". Засідання комісії з питань нагородження відзнаками районної державної адміністрації.