back

Смілива гривня 2023

18 вересня 2023

Сьогодні монета, а завтра ракета!

Національний банк України ініціював нову хвилю благодійної акції зі збору монет «Смілива гривня», яка має на меті об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги силам оборони України. Акція триватиме до 30 листопада 2023 року.

У межах акції «Смілива гривня» можна здавати монети, що перебувають в обігу. Це розмінні монети 10 та 50 копійок, а також обігові монети номіналами 1, 2, 5 та 10 гривень. Також у межах акції приймаються банкноти.

Щоб долучитися до акції:

  1. зберіть монети та відсортуйте їх за номіналом
  2. оберіть відділення Ощадбанку чи банку-партнера та перекажіть кошти на спеціальний рахунок, відкритий у Національному банку України для збору коштів на потреби ЗСУ

 

Якщо ви зібрали велику кількість монет:

  • перевірте, де розташоване найближче відділення банку, в якому є монеторахівниця. Якщо таких відділень поблизу немає, розподіліть монети на частини (бажано не більше 300 гривень монетами за один візит) і сплануйте кілька відвідин банку;
  • домовтеся про візит до відділення банку, для цього зателефонуйте до керівника відділення банку, до якого плануєте звертатися, і повідомте, що плануєте привезти монети. Домовтеся про зручний час, щоб уникнути черг у відділенні.

 

Важливо! Монети номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок в межах акції не приймаються.

Але якщо у вас залишилися монети номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок, якими вже не можна розраховуватись, їх ще можна обміняти у відділеннях уповноважених банків (АТ КБ "ПриватБанк", АТ "Ощадбанк", АТ "Райффайзен Банк", АТ "ПУМБ") до 30 вересня 2023 року включно, а потім переказати на потреби ЗСУ. Які саме відділення приймають такі монети, уточнюйте в зазначених банках.

Підтримка Збройних Сил України є завданням номер один для кожного українця. Українські військові героїчно тримають оборону і дають відсіч російському агресору, а українці в тилу допомагають своїм захисникам.

Долучайтеся до акції «Смілива гривня», посилюйте українську армію кожною гривнею!

Детальніше про акцію читайте за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/