back

"Сіверщина гостинна" - проєкт, що успішно реалізовується

14 серпня 2020

«Розвиток сільського та зеленого туризму на Чернігово-Сіверщині: перспективи, успішні кейси, тенденції розвитку».

 

Семінар за такою тематикою відбувся сьогодні в селі Слобідка Новгород-Сіверського району. Експерти з обласного центру, учасники - з Менщини, Сосниччини, Семенівщини, Новгород-Сіверщини та деяких інших районів та ОТГ Чернігівської області не просто дискутували про сучасні тенденції розвитку сільського та зеленого туризму на Чернігово-Сіверщині, а й презентували новий туристичний маршрут «Наше коріння», відкривали зелену садибу родини Мишко, надихались історіями успіху, релаксували в апібудиночку та, звісно, смакували пиріжками й млинцями з маком та трав’яним чаєм і медом.

 

Декілька годин плідної роботи, десятки практичних порад, креативні ідеї та шалені мрії. Мотивація населення Чернігівщини, зокрема, Новгород-Сіверського району на активізацію співпраці в напрямку розвитку зеленого туризму на території області та більш активної участі жителів у створенні цієї галузі; напрацювання рішення для розвитку туристичного потенціалу громад, що обрали туризм одним з напрямків свого стратегічного розвитку та навчання їх представників вибудовувати комунікації, що сприятимуть пізнаваності громад серед потенційних туристів – такі цілі ставили перед собою організатори семінару - ГО «Княжий град» та сектор культури Новгород-Сіверської районної державної адміністрації.

 

А ця активність була проведена в рамках  проекту «Сіверщина гостинна», який реалізовується за програмою конкурсів  проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка з  обласного бюджету Чернігівщини в 2020 році.

 

Хочеться сподіватися, що учасники семінару повернулись додому вмотиваними та готовими до дій, а професійна підтримка експертів з Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації та медіа центру «Моє місто» Павла Веселова, Тетяни Коржинської та Вікторії Сидорової активістів, що розвиватимуть сільський туризм на Чернігово-Сіверщині буде здійснюватись і надалі.

 
 
 
 

 

 

Сектор культури

районної державної адміністрації