back

24 липня 2012

Повідомлення про громадське обговорення питання щодо необхідності внесення змін до Закону України «Про громадські об’єднання»

За результатами зустрічі Прем’єр-міністра України М.Азарова з головами громадських рад при центральних і місцевих органах виконавчої влади 14 червня 2012 року Кабінетом Міністрів України дане доручення органам виконавчої влади щодо проведення широкого громадського обговорення необхідності внесення змін до Закону України «Про громадські об’єднання», що вводиться в дію з 1 січня 2013 року.

Просимо до 28 липня 2012 року надати пропозиції щодо доцільності внесення змін, проведення заходів з обговорення цього питання (круглих столів тощо) та конкретні пропозиції до Закону України.

Пропозиції направляти за адресою: 15200, м. Щорс, вул. Леніна, 19, відділ з питань внутрішньої політики,взаємодії з громадськими організаціями та ЗМІ райдержадміністрації, e-mail: admschors@cg.ukrtel.net з поміткою «Закон про громадські об’єднання». Контактні телефони: 2 -13-32.

Текст Закону України «Про громадські об’єднання» розміщено на сайті Верховної Ради України за адресою – http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/4572-vi.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії з громадськими організаціями та ЗМІ райдержадміністрації