20 лютого 2019
Сьогодні, 20 лютого, працівники Семенівського істерико-краєзнавчого музею та центральної районної бібліотеки провели мітинг-реквієм до Дня вшанування Героїв «Небесної Сотні» «Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя» для учнів 10-х класів Семенівської гімназії №2.
Спогади про трагічні події, справжні бої, які розгорталися в центрі Києва 18-20 лютого 5 років тому на вулицях Інститутській, Грушевського, на Європейській площі, Майдані, у Маріїнському парку перемежовувалися з показом документального фільму про Героїв Майдану.
Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам'ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. Під таким гаслом пройшов тематичний захід.
Прозвучали пісня «Пливе кача» та гасла, які залишили нам герої: Слава Україні! Героям слава!
Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні.
Крім того, працівниками музею було оформлено тематичну виставку «На варті наших душ – Небесна Сотня», де представлені книжки, статті з газет, та фото біографії наших земляків, які загинули на Сході України, боронячи недоторканість та суверенітет рідної Неньки-України.
<
<
За інформацією історико-краєзнавчого музею