back

Тематичний захід: «Юні борці за свободу та гідність української спільноти»

22 листопада 2017

21 листопада у День Гідності та Свободи України наукові співробітники районного історико-краєзнавчого музею провели тематичних захід на тему: «Юні борці за свободу та гідність української спільноти» для учнів 10-го класу Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Ведучі зустрічі нагадали школярам пам’ятні історичні дати незалежної України, починаючи з 1991 року – це розвиток державності, Помаранчева революція, революція Гідності, події на Майдані 2013-2014 років, Небесну сотню.

Разом з дітьми дали визначення словам «гідність» та «свобода».

Хвилиною мовчання відвідувачі музею вшанували пам'ять Небесної сотні. Діти також мали нагоду переглянути виставку до Дня Гідності і Свободи, де виставлені статті, буклети, фотодокументи та роздруковані матеріали із соціальних мереж з даної тематики.




За повідомленням історико-краєзнавчого музею