back

Семенівська гімназія відсвяткувала своє 150-річчя

23 жовтня 2017

21 жовтня Семенівська гімназія № 2 відзначила свій 150-літній ювілей. Ювілейні святкування в гімназії стали незабутньою зустріччю кількох поколінь вчителів та учнів. Випускників, гостей зустрічали екскурсоводи, які проводили екскурсію шкільними коридорами і класами, розповідали про цікаве та змістовне шкільне життя, про досягнення учнів гімназії, знайомили з навчальною базою, з історією, становленням та розвитком навчального закладу.

Поринути у минуле, у свої спогади змогли всі, хто був присутній на святковому концерті в районному Будинку культури.

Слова вітання з ювілеєм пролунали від в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Кравцова, міського голови Олександра Бичкова, начальника відділу освіти районної державної адміністрації Олени Кресс, директора гімназії Катерини Касілової.

Звертаючись до присутніх Олександр Кравцов зазначив: «У кожного є визначні місця, до яких завжди з радістю повертаєшся: це рідне місто, батьківський хата і рідна школа, де минули безтурботні, цікаві, неповторні роки дитинства та юності.

Школа пам’ятає усіх, хто все своє життя без залишку віддав найпрекраснішому на Землі – вихованню дітей, формуванню майбутнього, у якому нам усім жити".

Приємно було почути привітання та отримати гарні подарунки від гостей свята – знаних випускників.

Хвилюючим був момент, коли у хвилини спогадів оживали альбомні сторінки, які нагадували про роки дитинства, молодості, юності всім присутнім.

Дуже цікавою і емоційною була святкова концертна програма, яка не залишила байдужим нікого у переповненій залі.








Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю РДА

Фото М. Волка