29 грудня 2016
Цими днями у канун Нового року та Різдва Христового проходять новорічні свята в усіх загальноосвітніх закладах району. Свята яскраві, веселі, сповнені вигадок, сміху, ігор! Це казкова чарівна пора!
Діти у різноманітних костюмах танцюють навколо ялинки, розповідають вірші з нетерпінням чекають Діда Мороза і отримують подарунки.
Сьогодні голова районної державної адміністрації Сергій Деденко привітав дітей Машівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим та вручив школі та її учням новорічний подарунок – ноутбук.
– Ви – наше майбутнє, - звернувся до учнів Сергій Іванович,- Тому в ці новорічні святкові дні щиро бажаю вам успіхів, натхнення, звершень, досягнень у навчанні і спорті, найкращих вітань! Кожен з вас уособлює в собі нове талановите покоління, що вкладе часточку своєї душі в розвиток нашої держави!
Сектор інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю