back

Подолання насильства в сім’ї – одна з першочергових завдань виконавчої влади та жіночих громадських організацій

30 листопада 2016

З 25 листопада по 10 грудня у районі проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». У рамках акції 29 листопада у с. Машеве був проведений інформаційний захід по темі: «Подолання насильства в сім’ї – одна з першочергових завдань виконавчої влади та жіночих громадських організацій».

Учасниками бесіди були заступник голови районної державної адміністрації Олександр Кравцов, представники секторів та відділів районної державної адміністрації та районної ради, інспектор Семенівського відділення поліції, голова громадської організації «Спілка жінок України», голова Машівської сільської ради та представники громадськості.

На засіданні було розглянуті проблемні питання та шляхи їх вирішення щодо насильства в сім’ї і торгівлі людьми, соціально – правового захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та постраждали від насильства в сім’ї, особливості соціальної роботи з особами, які постраждали від домашнього насильства та інші.

Також учасники заходу відвідали сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах з метою попередження домашнього насильства та надали матеріальну допомогу (одяг, іграшки) цим сім’ям.

Під час виїзного засідання розповсюджено інформаційні матеріали, плакати, буклети з протидії насильства в сім’ї з метою інформування населення з даного питання.






За інформацією сектору молоді та спорту РДА