16 лютого 2012
Газета – це чернетка історії, літопис краю. Рівно 80 років тому побачив світ часопис під назвою «Життя колгоспника». Періодично він змінював назву, отримавши нинішню, – «Життя Семенівщини».
Вже багато років, щотижня, колектив редакції «Життя Семенівщини» робить новий запис в особистий щоденник Семенівщини, інформує про важливі і цікаві події, розповідає про успіхи, розмірковує про високе і не забуває за буденне, повертається спогадами у минуле і мріє про майбутнє.
За час свого існування у редакції працювали і працюють зараз багато талановитих людей, для яких газета стала рідною. Саме вони змогли наповнити видання любов’ю і турботою про Семенівський край та його жителів.
З нагоди свята бажаємо колективу районної газети «Життя Семенівщини» та її читачам міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків та енергії у професійній діяльності, благополуччя та добробуту в родинах.
З ювілеєм вас, дорогі друзі!
Голова райдержадміністрації С.В. Євменов,
голова районної ради Л.М. Салімон.