back

До Дня пам’яті Героїв Крут: «Любіть Україну, як вірні сини»

29 січня 2015

29 січня дев’яносто сім років тому біля станції Крути відбувся бій, в якому полягли українські юнаки - військові курсанти, студенти та гімназисти. Вони йшли на смерть, захищаючи ідеали свободи і незалежності України.

Сьогодні ми схиляємо голови перед Героями, які віддали свої життя за вільну Україну. Триста студентів пішли на вірну смерть, ставши на захист Батьківщини в нерівній битві з численним військом більшовиків, що наступало на Українську Народну Республіку.

З нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв бою під Крутами, цього дня в дитячій районній бібліотеці районній бібліотеці відбулася година пам’яті «Любіть Україну, як вірні сини» для учнів Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

Працівники бібліотеки розповіли учням про подвиг молодих українців, ознайомили їх із книгою, яка вийшла у 2008 році у м. Чернігові, за сприяння Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, і яка розповідає про трагічні події, що відбулись у січні 1918 року під станцією Крути на Чернігівщині.

Перед школярами виступили народно-аматорський хор ветеранів та ансамбль «Джерело» районного Будинку культури.





Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю