25 листопада 2014
За ініціативи громадської організації «Спілки жінок України» з 25 листопада по 10 грудня цього року буде проходити Всеукраїнська акція «16 днів проти гендерного насильства».
В рамках проведення акції 25 листопада був проведений круглий стіл на тему: «Попередження насильства в сім’ї» організований районною громадською організацією «Спілки жінок України» спільно з структурними підрозділами районної державної адміністрації та районної ради. У заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації С.В.Черниш, заступник голови районної ради Л.М.Салімон, представники відділу освіти, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей районної державної адміністрації, районного центру зайнятості, представники правоохоронних органів та прокуратури, члени районної організації Спілки жінок України.
Голова районної громадської організації «Спілки жінок України» Р.І. Бондаренко ознайомила присутніх із заходами, які проходять у нашому районі у рамках акції та окреслила її основні завдання.
В ході зустрічі обговорювались питання:
- соціально-правовий захист дітей, які опинились у складних життєвих обставинах;
- формування гендерної культури сучасної учнівської молоді;
- соціально-педагогічні проблеми сімейного виховання;
- особливості соціальної роботи з особами, які постраждали від домашнього насильства;
- роль органів охорони здоров’я у питаннях попередження насильства в сім’ї;
- реалізація державної політики з попередження насильства в сім’ї за 9 місяців 2014 року;
- зниження рівня безробіття як один із шляхів попередження насильства в сім’ї.
Раїса Іванівна зазначила, що до акції може долучитися будь-яка особа, яка своїми власними діями і підтримкою, розповіддю про власний досвід, порадою може призупинити насильницькі дії та приниження жінок, чоловіків та дітей.
Сектор інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю