Н.-Сіверська РДА
  Анонси
  Графік прийому громадян

  Назад  ЗАТВЕРДЖЕНО

  розпорядження голови районної державної адміністрації

  від 20.12.2016 №347


  ГРАФІК
  прийому громадян керівництвом
  районної державної адміністрації


  Прізвище, ім’я та по батькові керівника

  Посада

  Де проводиться прийом

  День прийому

  Години прийому

  Дні виїзного прийому

  Веремієнко Руслан Миколайович

  В.о. голови районної державної адміністрації

  Кімната №17
  (ІІ поверх)

  перший, третій, четвертий понеділок

  10.00–13.00

  другий четвер

  Чугаєва Неля Миколаївна

  Заступник голови районної державної адміністрації, який відає соціальними, гуманітарними і політико-правовими питаннями

  Кімната №35
  ( ІІІ поверх)
  четвер
  10.00-13.00;
  14.00-17.00

  не проводить

  Разумейко Наталія Володимирівна

  Керівник апарату районної державної адміністрації

  Кімната №16
  (ІІ поверх)

  четвер

  10.00-13.00;
  14.00-17.00
  не проводить


  ГРАФІК
  прийому громадян керівниками
  структурних підрозділів районної державної адміністрації


  Прізвище, ім’я, по батькові

  Посада особи, яка проводить особистий прийом

  Де проводиться прийом

  День, години прийому

  Беденок Олена Віталіївна

  Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації

  Кімната №28,ІІІ поверх районної державної адміністрації

  Понеділок, з 8.00 до 17.00,
  перерва з 13.00 до 14.00

  Бикова Олена Миколаївна

  Начальник фінансового управління районної державної адміністрації

  Кімната №33,ІІІ поверх районної державної адміністрації

  Понеділок, з 10.00 до 13.00

  Біла Світлана Валентинівна

  Начальник відділу освіти районної державної адміністрації

  Кімната №50,ІV поверх районної державної адміністрації

  Понеділок, з 10.00 до 13.00,
  п'ятниця, з 9.00 до 17.00,
  перерва з 13.00 до 14.00

  Гавриленко Галина Петрівна

  Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

  Кімната №9, І поверх районної державної адміністрації

  Понеділок, з 8.00 до 17.00,
  перерва з 13.00 до 14.00

  Горбонос Тетяна Петрівна

  Начальник відділу економіки, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації

  Кімната №27, ІІІ поверх районної державної адміністрації

  Вівторок, з 8.00 до 17.00,
  перерва з 13.00 до 14.00

  Душин Олег Миколайович

  Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації

  Кімната №30, ІІІ поверх районної державної адміністрації

  Четвер, з 8.00 до 17.00,
  перерва з 13.00 до 14.00

  Жеребок Володимир Миколайович

  Начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації

  Кімната №30, ІІІ поверх районної державної адміністрації

  Середа, з 9.00 до 16.00,
  перерва з 13.00 до 14.00

  Матвіюк Ніна Віталіївна

  Начальник відділу культури районної державної адміністрації

  Кімната №28, ІІ поверх районного будинку культури

  Понеділок, з 9.00 до 13.00

  Півень Наталія Іванівна

  Начальник архівного відділу районної державної адміністрації

  Кімната №1, І поверх районної державної адміністрації

  Середа, з 8.00 до 17.00,
  перерва з 13.00 до 14.00

  Радченко Володимир Михайлович

  Начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації

  Кімната №23, ІІІ поверх районної державної адміністрації

  Понеділок, з 8.00 до 17.00,
  перерва з 13.00 до 14.00

  Циганков Андрій Федорович

  Завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації
  Кімната №30, ІІІ поверх районної державної адміністрації
  Середа, з 8.00 до 17.00,
  перерва з 13.00 до 14.00


  ПОРЯДОК
  організації та проведення особистого прийому
  в районній державній адміністрації

  1. Цей Порядок визначає основні положення щодо організації та проведення особистого прийому громадян в районній державній адміністрації.

  2. Особистий прийом громадян керівництвом райдержадміністрації проводиться згідно з графіком, який затверджується щорічно, в установлені дні з 10.00 до 14.00 год. у приміщенні адміністративного будинку райдержадміністрації, що знаходиться за адресою: м.Н-Сіверський, вул.Б.Майстренка 6 Організація та проведення особистого прийому громадян керівниками відділів, управлінь, інших структурних підрозділів райдержадміністрації здійснюється у визначені дні і години, відповідно до графіка та в порядку, визначеному керівниками цих установ. Головою райдержадміністрації проводиться першочерговий прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни.

  3. Вхід громадян до приймальні райдержадміністрації вільний і не потребує оформлення перепустки та пред"явлення документів, що посвідчують особу.

  4. Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації, першим заступником та заступниками голови райдержадміністрації здійснюється за попереднім записом.

  5. Запис на особистий прийом до керівництва райдержадміністрації проводиться головним спеціалістом юридичного відділу апарату райдержадміністрації.

  6. Інформація про порядок, графік особистого прийому керівництвом районної державної адміністрації публікуються у районній газеті «Сіверський край» та розмішуються у фойє районної державної адміністрації.

  7. Під час запису громадян на особистий прийом до керівництва райдержадміністрації, спеціалістом юридичного відділу апарату райдержадміністрації з"ясовується прізвище, ім"я та по батькові громадянина, місце проживання, короткий зміст порушеного питання, результати попереднього розгляду питання (якщо громадянин звертався раніше), вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянином особисто для обґрунтування свого звернення, заповнюється картка особистого прийому встановленого зразка. Не допускається з"ясування даних про особу громадянина, які не відносяться до змісту звернення. Якщо громадянин звертається не особисто, а через уповноважену ним особу, ці повноваження повинні бути оформлені відповідно до вимог чинного законодавства та надані цією особою.

  8. У разі повторного звернення громадянина на особистий прийом відповідальним працівником відділу вивчаються архівні матеріали з порушеного питання та готується їх підбір. Не розглядаються повторні звернення від одного й того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті або надано заявнику аргументоване роз"яснення згідно з чинним законодавством.

  9. Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути присутні як їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, так і особи, які перебувають у родинних відносинах з цими громадянами (за бажанням останніх).

  10. Посадова особа, яка здійснює особистий прийом, для забезпечення кваліфікованого розгляду поставлених відвідувачем питань, може залучити до їх з"ясування працівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації або одержати від них матеріали та потрібну інформацію, що необхідні для розгляду питань, порушених у зверненні громадянина.

  11. Особи, визнані судом у встановленому порядку недієздатними, на прийом без участі їхніх законних представників не допускаються.

  12. У випадку, коли порушене громадянином питання неможливо вирішити безпосередньо на особистому прийомі через його складність і необхідність додаткового вивчення, заявник може викласти суть звернення у формі письмової заяви для подальшого розгляду. Подана громадянином на особистому прийомі письмова заява розглядається у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень. Про результати розгляду звернення заявник повідомляється письмово або усно (за його бажанням).

  13. Запису на особистий прийом не підлягають громадяни: визнані судом недієздатними при наявності такої інформації у юридичному відділі апарату райдержадміністрації; стосовно яких прийнято рішення про припинення розгляду звернень ; які оскаржують рішення загальних зборів колективних сільськогосподарських підприємств, акціонерних товариств, юридичних осіб, створених на основі колективної власності, а також рішення вищих державних органів; звернення, яких знаходяться в стадії розгляду і остаточне рішення по них ще не прийнято; якщо питання, з яким звернувся громадянин, не входить до компетенції райдержадміністрації, то в цьому випадку відповідальний спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян надає роз"яснення щодо шляхів їх вирішення по суті, із зазначенням органів державної влади або місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ, куди в подальшому необхідно звернутися заявникові; при порушенні терміну подання скарги до органу вищого рівня ; при повторному зверненні з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті або на нього надано аргументоване роз"яснення відповідно до чинного законодавства.

  У разі виникнення непорозумінь із заявником відповідальний працівник свої подальші дії погоджує з керівником апарату райдержадміністрації.

  14. Загальний відділ апарату райдержадміністрації забезпечує позачерговий прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, громадян з обмеженими фізичними можливостями та громадян, які прибули на прийом з віддалених населених пунктів району;

  своєчасне інформування осіб, які записалися на особистий прийом, про перенесення з поважних причин часу чи дня прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації.

  15. Посадова особа, яка проводить прийом громадян, керується законодавчими та іншими нормативними актами, в межах своєї компетенції має право, за результатами розгляду, прийняти одне з таких рішень:

  задовольнити прохання чи вимогу й повідомити відвідувача про порядок і термін виконання прийнятого рішення;

  відмовити в задоволенні прохання чи вимоги, повідомивши заявника про мотиви відмови і порядок оскарження прийнятого рішення;

  прийняти письмову заяву або скаргу (якщо питання потребують додаткового вивчення і перевірки) і пояснити відвідувачеві причини неможливості розв"язання питань під час особистого прийому та подальший порядок і термін розгляду його звернення.

  16. Діловодство за зверненнями громадян на особистому прийомі проводиться відповідно до „Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об"єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, у засобах масової інформації.

  Назад

  11 Квітня 2018 09:23
  11 Квітня 2018 09:22
  20 квітня о 09-00 - семінар-нарада з сільськими головами, секретарями рад і виконкомів сільських рад.

  06 Квітня 2018 09:20
  16 квітня о 12-00 відбудеться нарада з питань підготовки та відзначення Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

  29 Березня 2018 08:20
  12 квітня - виїзний день особистого прийому громадян в.о. голови районної державної адміністрації спільно з районною радою у с. Араповичі Команської сільської ради

  29 Березня 2018 08:19
  10 квітня о 9-00 - юридичне навчання працівників апарату, структурних підрозділів районної державної адміністрації

  29 Березня 2018 08:17
  04 квітня - день апарату районної державної адміністрації у виконавчих комітетах Печенюгівської, Попівської сільських рад.

  27 Березня 2018 08:05
  26 Березня 2018 08:14
  30 березня о 9-00 у районній державній адміністрації відбудуться співбесіди з сільськими головами з питань виконання бюджету, делегованих повноважень органів виконавчої влади.

  26 Березня 2018 08:12
  29 березня о 9-00 у Новгород-Сіверській районній державній адміністрації відбудеться День відкритих дверей для учнівської молоді району.

  12 Березня 2018 08:47
  23 березня о 10-00 відбудеться семінар-нарада з сільськими головами, секретарями рад і виконкомів сільських рад

  12 Березня 2018 08:46
  15 березня виїзний день особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації і районної ради у селі Форостовичі Троїцької сільської ради.

  12 Березня 2018 08:42
  13 березня о 9-00 відбудеться юридичне навчання працівників апарату, структурних підрозділів районної державної адміністрації