Н.-Сіверська РДА
  Анонси  Промислові підприємства

  Назад

  Промисловий комплекс району об’єднує 2 промислові підприємства, що знаходяться в основному колі звітуючих, зорієнтований переважно на внутрішній ринок району.

  У 2016 році тривав спад промисловості району. Індекс промислового виробництва порівняно з 2015 роком становить 47,9% (обл. – 107,1%). Програмний показник виконаний на 46,8%.

  Порівняльна динаміка темпів росту промислового виробництва району та області (2014 - 2016 роки)

  Перевищило минулорічній обсяг виробництва промислової продукції СГВК «Блистівський» на 17,9%.

  Продовжується негативна тенденція на підприємстві харчової промисловості ПрАТ ”М'ясо-молочний комплекс ”Сіверський”. Через суттєве зменшення виробництва консервів м’ясних та виробів ковбасних обсяги виробництва скоротилися на 95,4%.

  З метою вирішення проблемних питань функціонування галузі харчової промисловості, в межах чинного законодавства вживаються заходи щодо стабілізації роботи цього підприємства.

  Основним проблемним питанням є нестача оборотних коштів длямодернізації виробництва та проблема ринків збуту готової продукції. Підприємство знаходиться у скрутному фінансовому становищі. Власник підприємство вирішує питання щодо передачі в оренду майнового комплексу ковбасного та консервного цехів без зміни основного виду діяльності.

  Реалізовано у діючих цінах підприємства м’ясної продукції на 164,2 тис. грн, що на 914,9 тис. грн менше, ніж у попередньому році.

  Темпи зростання (зниження) промислового виробництва, %

  Назад  20 Жовтня 2017 09:37
  24 жовтня відбудеться засідання Колегії районної державної адміністрації з порядком дня: - Про хід виконання бюджету району на 2017 рік за підсумками 9 місяців. - Про стан реалізації державної політики у сфері соціального захисту учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб.