Першість у чемпіонаті з футболу за нашою командою!

20 серпня 2019

У неділю 18 серпня стартував чемпіонат Чернігівської області з футболу серед ветеранів 35+. У чемпіонаті бере участь і команда "Десна" Новгород-Сіверського району. У першому турі наші ветерани зустрілися з командою"Темп" Ріпкинського району.

Після першого тайму гри рахунок був 2:0 на нашу користь, але втратили багато гольових моментів та варто зазначити про вдалу гру воротаря гостей. Далі гравці команди "Десна" самі собі привезли пенальті і рахунок змінився - 2:1. Середина другого тайму та кінець гри були за нашою командою, але воротар та захисники по черзі виносили м'яч і не дали можливості йому потрапити до воріт.

Гра закінчилась з рахунком 2:1 на користь команди "Десна" Новгород-Сіверського району. Вітаю з першою перемогою у чемпіонаті гравців команди та вболівальників!

Андрій Циганков, завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації