Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://novgadm.cg.gov.ua/old
back

Офіційно із засідання Колегії

26 червня 2019

26 червня відбулось засідання колегії районної державної адміністрації. Під час роботи члени колегії розглянули два питання.

 

На порядок денний засідання винесені питання:

1. Про стан виконання заходів, пов'язаних із проведенням призову громадян на строкову військову службу.

2. Про взаємодію з органами місцевого самоврядування та здійснення контролю службою у справах дітей районної державної адміністрації за умовами утримання та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, будинках сімейного типу.

 

 

Як зазначив Володимир Жеребок, начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи районної державної адміністрації, у цілому завдання весняного призову виконані на 83%, при загальнообласному показнику 84%.

 

Робота районної призовної комісії була організована на базі Новгород-Сіверського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Медичний огляд призовників проводився на базі поліклінічного відділення Комунального некомерційного закладу «Новгород-Сіверська центральна районна лікарня ім. І.В. Буяльського».

 

Протягом звітного періоду проведені 2 засідання, розглянуто 49 справ призовників, прийнято 29 рішень щодо надання відстрочки, 20 рішень про направлення на обласну медичну комісію.

 

Найкраще оповіщення призовників було проведено у Вороб’ївській, Дігтярівській, Лісконогівській, Печенюгівській та Смяцькій сільських радах, явка склала 45-55% від загальної кількості призовників, які проживають на їх територіях.

 

Під час проведення весняного призову інформаційно-роз’яснювальна робота з патріотичного виховання найкраще налагоджена у Печенюгівській, Смяцькій, Дігтярівській, Шептаківській та Вороб’ївській сільських радах. Із Смяцької сільської ради до Збройних Сил України призвані 3 особи, Печенюгівської 2 особи, що є найвищим показником за цей період серед сільських рад.

 

За інформацією Сергія Петракова, начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації, у районі ведеться активна робота, спрямована на захист прав і законних інтересів дітей, налагоджена спільна робота служби у справах дітей районної державної адміністрації та виконавчих комітетів сільських рад.

 

На території району функціонує 5 прийомних сімей, у яких виховується 6 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та 1 особа з їх числа. 2 прийомні сім'ї - на території Будо-Вороб'ївської сільської ради, 1 - Дігтярівської сільської ради, 1 - Орлівської сільської ради, 1 - Блистівської сільської ради.

 

Всього станом на 01 червня 2019 року на первинному обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації перебувало 29 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них: 17 - влаштована під опіку, піклування, 2 - до дитячого будинку сімейного типу, 9 - до прийомних сімей, 1 - вихованка професійно-технічного навчального закладу. Відсоток влаштування дітей зазначеної категорії до сімейних форм виховання склав 96,5 %. На такий же період 2017 року зазначених дітей на первинному обліку було 40 (80%), 2018 року - 39 (87%).

 

Також йшлося про те, що постійної уваги потребує робота з сім'ями, в яких виховуються діти, особливо з тими, де батьки або особи, які їх замінюють, ухиляються від виконання батьківських обов'язків, де скоюється насильство відносно дитини. Потребує активізації та пошуку нових підходів робота з прийомними сім'ями, проведення роботи для створення нових прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Актуальними залишаються питання захисту житлових і майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Особливої уваги потребує робота, спрямована на запобігання вчиненню дітьми протиправних дій.

 

Відділ інформаційної діяльності, комунікацій

з громадськістю та правового забезпечення

 районної державної адміністрації