Пишаймося нашими спортсменами!

26 листопада 2018

25 листопада у Новгород-Сіверському районі відбувся тур Вищої ліги Чемпіонату Чернігівської області з волейболу групи "Б". Команда району зустрічалася вдома з командою "Ветеран" м. Чернігів та командою Коропського району.

Розпочалося змагання грою наших спортсменів з командою "Ветеран" м. Чернігів і в перших двох партіях наші земляки здолали суперника досить легко з рахунком 25:20 та 25:19 відповідно, однак третю і четверту партію програли 24:26, 13:25 та все ж на таймбрейку в п’ятій партії обіграли чернігівців 15:6.

Наступна гра між Новгород-Сіверським і Коропським районами була досить важкою до останніх хвилин для обох команд. Перші дві партії наші земляки ніяк не могли увійти в ритм гри і помилялися у досить простих ситуаціях, результат – програли, але третю і четверту партію виграли з рахунком 25:22, 25:20 відповідно. Основна драма була у п’ятій  партії, де наші спортсмени здобули перемогу 17:15.

Таким чином, у домашньому турі ми здобули перемогу з рахунком 3:2.

Отже, можемо пишатися нашими спортсменами!