Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://novgadm.cg.gov.ua/old
back

Найбільше нагород отримали спортсмени з Чайкиного і Дігтярівки

04 жовтня 2018

03 жовтня відбувся відкритий районний легкоатлетичний крос до Дня працівників  освіти. Змагалися 108 учнів різної вікової категорії з 14 закладів освіти району. Учасників заходу вітали заступник голови районної державної адміністрації Неля Чугаєва, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Біла.

Найбільше нагород в індивідуальному заліку отримали спортсмени з Чайкинського і Дігтярівського навчально-виховних комплексів.

За результатами змагань у молодшій віковій категорії серед хлопців 5-7 класів закладів освіти І-ІІІ ступенів:

І місце – Головач Микита (Чайкинський навчально-виховний комплекс),

ІІ місце – Рамусь Дмитро (Чайкинський навчально-виховний комплекс), 

ІІІ місце – Шовкопляс Ілля (Грем’яцька ЗОШ І-ІІІ ступенів);

серед хлопців 5-7 класів закладів освіти І-ІІ ступенів:

І місце – Головач Андрій (Будо-Вороб’ївська філія Чайкинського навчально-виховного комплексу),

ІІ місце – Домоцький Андрій (Стахорщинська ЗОШ І-ІІ ступенів), 

ІІІ місце – Верхуша Микита (Стахорщинська ЗОШ І-ІІ ступенів);

серед дівчат 5-7 класів закладів освіти І-ІІІ ступенів:

І місце – Тимошенко Софія (Чайкинський навчально-виховний комплекс),

ІІ місце – Гаркава Тетяна  (Орлівський навчально-виховний комплекс),

ІІІ місце – Буртин Алина (Печенюгівський навчально-виховний комплекс);

серед дівчат 5-7 класів закладів освіти І-ІІ ступенів:

І місце – Клюшник Альона (Стахорщинська ЗОШ І-ІІ ступенів), 

ІІ місце – Телегуз Анастасія  (Лосківська ЗОШ І-ІІ ступенів);

у середній віковій категорії серед хлопців 8-9 класів закладів освіти І-ІІІ ступенів:

І місце – Резніков Іван (Дігтярівський навчально-виховний комплекс),

ІІ місце – Попелишко Андрій (Смяцька ЗОШ І-ІІІ ступенів),

ІІІ місце – Озява Олег (Дігтярівський навчально-виховний комплекс);

у середній віковій категорії серед хлопців 8-9 класів закладів освіти І-ІІ ступенів:

І місце – Василенко Микола (Студинський навчально-виховний комплекс),

ІІ місце – Родін Іван (Лісконогівська ЗОШ І-ІІ ступенів),

ІІІ місце – Андросенко Сергій (Будо-Вороб’ївська філія Чайкинського навчально-виховного комплексу);

серед дівчат 8-9 класів закладів освіти І-ІІІ ступенів:

І місце – Комар Софія (Чайкинський навчально-виховний комплекс), 

ІІ місце – Полюшко Марія (Вороб’ївський навчально-виховний комплекс),

ІІІ місце – Трофименко Валентина (Дігтярівський навчально-виховний комплекс);

серед дівчат 8-9 класів закладів освіти І-ІІ ступенів:

І місце – Лис Яна (Лісконогівська ЗОШ І-ІІ ступенів), 

ІІ місце – Галицька Ганна (Будо-Вороб’ївська філія Чайкинського навчально-виховного комплексу);

у старшій віковій категорії серед хлопців 10-11 класів:

І місце – Титаренко Андрій (Орлівський навчально-виховний комплекс),

ІІ місце – Ольхович Станислав  (Вороб’ївський навчально-виховний комплекс),

ІІІ місце – Козляченко Станіслав (Чайкинський навчально-виховний комплекс);

серед дівчат 10-11 класів:

І місце – Лисиця Катерина (Смяцька ЗОШ І-ІІІ ступенів), 

ІІ місце – Гаркава Мирослава (Орлівський навчально-виховний комплекс),

ІІІ місце – Борисова Владислава (Орлівський навчально-виховний комплекс).

 

 

Відділ освіти районної державної адміністрації