Н.-Сіверська РДА
  Анонси


  Назад

  У ІІ кварталі поточного року найбільш актуальними були звернення громадян із питаннями соціального захисту

  У ІІ кварталі поточного року кількість звернень громадян, що надійшли на адресу районної державної адміністрації, у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшилась - надійшло 44 (+15) звернення. Письмових звернень отримано 36.

  Активно люди зверталися до виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації, у журналі особистого прийому зареєстровано 7 звернень. На ”Гарячій телефонній лінії” голови районної державної адміністрації зареєстровано 1 звернення.

  5 (11%) питань, порушених у зверненнях, вирішено позитивно, на 33 (75%) питання дані роз’яснення, 1 (3%) звернення повернуто авторові відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», 5 (11%) звернень надіслано за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян».

  Проблеми, які підіймаються у зверненнях, не завжди належать до компетенції районної державної адміністрації. Як наслідок на більшість питань посадовими особами районної державної адміністрації надаються роз'яснення.

  Найбільш актуальними групами питань, з якими звертались громадяни до районної державної адміністрації, були питання: соціального захисту – 17 (37%), комунального господарства – 6 (13%), аграрної політики і земельних відносин – 4 (10%), транспорту і зв'язку – 3 (8%), праці і заробітної плати – 3 (8%), охорони здоров'я – 3 (8%), освіти - 2 (4%), охорони праці – 1 (2%), житлової політики – 1 (2%), забезпечення дотримання законності та правопорядку  – 1 (2%), культури та культурної спадщини  - 1 (2%), діяльності органів місцевого самоврядування - 1 (2%), адміністративно-територіального устрою - 1 (2%).

  Питання стосувалися призначення та виплати коштів субсидії, надання матеріальної допомоги на лікування та у зв’язку тяжким матеріальним становищем, призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям, виплати пенсії внутрішньо переміщеній особі, відсутності автобуса у затверджені графіком дні у селах Мурав’ї та Леньків, неякісного водопостачання у с. Комань, звільнення з посади держслужбовця у зв’язку із скороченням, правильності оформлення договорів оренди на землю, проходження профілактичного лікування, надання житла, ремонту даху приміщення Печенюгівської школи та надання нового автобусу для підвозу учнів, наявності вакцини проти сказу у лікарні, відновлення руху рейсового автобуса Шостка – Комань - Новгород-Сіверський, відсутності реагування на виклики про розкрадання майна СГВК «Блистівський» зі сторони поліцейських, заборгованості з виплати заробітної плати державним комерційним підприємством «Готель Слов’янський».

  У ІІ кварталі було 5 колективних звернень. Питання стосувалися встановлення пам’ятника загиблим учасникам АТО, загибелі бджіл у с. Гірки через використання отрутохімікатів аграрним підприємством, визначення меж земельної ділянки приватної власності на території с. Дігтярівка, діяльності родини Дзюби В.П. на території Бучківської сільської ради.

  Відбулися виїзні дні особистого прийому громадян в.о. голови районної державної адміністрації у с.Араповичі Команської сільської ради, с. Бучки Бучківської сільської ради, с. Красний Хутір Будо-Вороб’ївської сільської ради. У зустрічах взяло участь 58 мешканців сіл, до керівництва звернулися 14 громадян, розглянуто 18 питань. Громадян цікавили питання медичної реформи, ремонту доріг, процедури підписання договорів з орендаторами земельних паїв, законності перекриття доріг загального користування та процедури розпаювання саду на території с. Ясна Поляна, зниження цін на молоко, нової поштової реформи, виплати субсидії у поточному році, влаштування догляду за людьми з інвалідністю, можливості обслуговуватись соціальним працівником, поганої якості хлібу. Питання були роз’яснені присутнім учасникам заходів.

  Зв’язок з населенням району цілодобово підтримується черговими районної державної адміністрації за допомогою Гарячої телефонної лінії 2-12-13.

  Громадяни району мають можливість отримати відповідь на питання за допомогою електронної приймальні районної державної адміністрації на сайті http://novgadm.cg.gov.ua  та електронної адреси novgadm@cg.gov.ua.

  Інна Беденок, головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та правового забезпечення районної державної адміністрації      

   

  Назад

  16 Липня 2018 16:28
  31 липня - збори апарату районної державної адміністрації за підсумками І півріччя 2018 року

  16 Липня 2018 16:27
  26 липня - нарада з питань підготовки до осінньо-зимового періоду 2018/2019 року

  10 Липня 2018 10:43
  25 липня - засідання Колегії районної державної адміністрації 

  10 Липня 2018 10:42
  19 липня - засідання комісії з питань нагородження відзнаками районної державної адміністрації

  10 Липня 2018 10:40
  17 липня - засідання комісії з питань захисту прав дитини

  09 Липня 2018 16:35
  16 липня - нарада з питань підготовки до відзначення Дня району

  02 Липня 2018 10:55
  12 липня - виїзний день особистого прийому голови районної державної адміністрації спільно з районною радою у с.Бирине Биринської сільської ради

  02 Липня 2018 10:16
  11 липня - день апарату районної державної адміністрації у виконавчих комітетах Грем’яцької, Ковпинської сільської ради

  02 Липня 2018 10:15
  10 липня - юридичне навчання працівників апарату, структурних підрозділів районної державної адміністрації (за окремо складеним планом)

  02 Липня 2018 10:14
  9 липня - засідання постійно діючої районної міжвідомчої комісії з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей та учнівської молоді

  02 Липня 2018 10:12
  6 липня - театралізовані дійства до свята Івана Купала в населених пунктах району

  02 Липня 2018 10:10
  03 липня - виїзна нарада на базі виконавчого комітету Ларинівської сільської ради