Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://novgadm.cg.gov.ua/old
back

Нове обладнання у центральній районній лікарні

14 травня 2018

Надання спеціалізованої медичної допомоги значною мірою залежить від наявності сучасного діагностичного обладнання. Саме тому адміністрацією КЗ "Новгород-Сіверська ЦРЛ" здійснюються систематичні заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази лікарні.

За сприяння народного депутата України Анатолія Євлахова медичний заклад придбав пересувний рентгенапарат 10л6-011 з цифровим пультом управління, електровідсмоктувач "Біомед" для операційної хірургічного відділення та два холодильники – для хірургічного відділення та клініко-діагностичної лабораторії. Обладнання було придбане через систему електронних закупівель "Prozorro" на загальну суму 242 тис. гривень.

Крім того, для бухгалтерії та інформаційно-аналітичного відділу лікарні були придбані ноутбуки та принтери, 50 тис. грн. на які надала міська рада.

Як зазначила головний лікар ЦРЛ Світлана Шам, вкрай важливо бачити з боку керівництва району і міста, депутатів усіх рівнів таке розуміння нагальних потреб лікарні – закладу, що у цілодобовому режимі надає населенню Новгород-Сіверського району та міста планову і ургентну медичну допомогу.

КЗ "Новгород-Сіверська ЦРЛ"