Н.-Сіверська РДА
  Анонси

  Назад

  Шановні мешканці Новгород-Сіверщини! Дорогі земляки!

  Від усього серця вітаю Вас із довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування дива й казки, душевного тепла и надії.

  Передсвяткові турботи, запах свіжої хвої, сяючі гірлянди – незмінні атрибути Нового 2018 року, що наближається! Споконвіку новорічні свята були і завжди будуть з людьми як прекрасний, унікальний дарунок природи і долі. Вони державні і народні, родинні і загальнолюдські. У такі хвилини ми щоразу маємо можливість зупинитися, перевести подих, піднятися над стрімкою течією буднів, осмислити ще один життєвий цикл, зігрітися простими і світлими почуттями.

  Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017 рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

  Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичу міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!

  Бажаю гарного настрою і любові, нехай у всіх оселях панують гармонія та вдача!

  Руслан Веремієнко, в.о. голови районної державної адміністрації

  Назад  17 Січня 2018 13:27
  24 січня о 10-00 відбудеться засідання Колегії районної державної адміністрації з порядком денним: 1. Про підсумки виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування у навчальних закладах Новгород-Сіверського району на 2017 рік. 2. Про стан виконавської дисципліни в апараті районної державної адміністрації, її структурних підрозділах щодо виконання законів України, актів і доручень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голів обласної, районної державних адміністрацій за підсумками 2017 року.

  17 Січня 2018 13:25
  22 січня о 14-00 у с. Орлівка відбудуться тематичні заходи, присвячені Дню Соборності України.

  15 Січня 2018 13:23
  17 січня - день виконавчого апарату районної ради у Троїцькій, Ларинівській сільських радах.

  03 Січня 2018 08:32
  16 січня о 9-00 відбудеться юридичне навчання працівників апарату, структурних підрозділів районної державної адміністрації

  03 Січня 2018 08:31
  15 січня у районній державній адміністрації відбудеться нарада щодо стану роботи зі зверненнями громадян

  03 Січня 2018 08:29
  11 січня - день апарату районної державної адміністрації у виконавчих комітетах Бучківської, Михальчино-Слобідської сільських рад