Н.-Сіверська РДА
  Анонси

  Назад

  У 2018 році передбачать кошти на проведення грантів для реалізації туристичних проектів у Новгород-Сіверському районі

  Про першочергові кроки районної влади у сфері розвитку туристичної галузі, перетворення її на джерело доходу для місцевих бюджетів, нові ідеї і проекти у цій сфері йшлося на службовій нараді 13 листопада ц.р. за участю в.о. голови районної державної адміністрації Руслана Веремієнка та голови районної ради В'ячеслава Кауфмана.

  Своїм баченням ситуації і ідеями стосовно активізації роботи з реалізації районної Програми розвитку туризму на 2013-2020 роки, залучення коштів районного бюджету для проведення конкурсу міні-грантів, зокрема і в сфері туризму, підтримання підприємців, які працюють у цій сфері, ділилися керівник апарату районної державної адміністрації Наталія Разумейко, начальник відділу культури районної державної адміністрації Ніна Матвіюк, начальник відділу економіки, торгівлі та інфраструктури Тетяна Горбонос.

  Як зазначив Руслан Веремієнко, у районному Будинку культури найближчим часом буде створена посада методиста з питань розвитку туризму. Розробка вимог до її діяльності покладена на відділ культури районної державної адміністрації. Головний підхід у відборі кандидата – інноваційність і креативність у реалізації завдань та якісна реклама туристичної інфраструктури району.

  За словами Руслана Веремієнка, у районному бюджеті-2018 будуть передбачені кошти для фінансування грантових проектів. Це дасть можливість залучити до розвитку туризму громадські організації, окремих громадян на конкурсній основі. Зазнає новацій і районна Програма підтримки малого підприємництва – будуть створені фінансові умови для стимулювання підприємців, що працюватимуть у сфері надання туристичних послуг. Також для них планують суттєво зменшити місцеві податки і збори.

  Зміни до існуючих програм мають подати на затвердження районній раді наприкінці листопада.

  Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації

  Назад  17 Січня 2018 13:27
  24 січня о 10-00 відбудеться засідання Колегії районної державної адміністрації з порядком денним: 1. Про підсумки виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування у навчальних закладах Новгород-Сіверського району на 2017 рік. 2. Про стан виконавської дисципліни в апараті районної державної адміністрації, її структурних підрозділах щодо виконання законів України, актів і доручень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голів обласної, районної державних адміністрацій за підсумками 2017 року.

  17 Січня 2018 13:25
  22 січня о 14-00 у с. Орлівка відбудуться тематичні заходи, присвячені Дню Соборності України.

  15 Січня 2018 13:23
  17 січня - день виконавчого апарату районної ради у Троїцькій, Ларинівській сільських радах.

  03 Січня 2018 08:32
  16 січня о 9-00 відбудеться юридичне навчання працівників апарату, структурних підрозділів районної державної адміністрації

  03 Січня 2018 08:31
  15 січня у районній державній адміністрації відбудеться нарада щодо стану роботи зі зверненнями громадян

  03 Січня 2018 08:29
  11 січня - день апарату районної державної адміністрації у виконавчих комітетах Бучківської, Михальчино-Слобідської сільських рад