Н.-Сіверська РДА
  Анонси

  Назад

  9 листопада - Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народних мистецтв

  10 листопада у районному Будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народних мистецтв, на якому були присутні працівники клубних закладів, члени творчих колективів району, майстри та аматори народного мистецтва.

  Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми є носіями традицій, звичаїв сіл району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

  Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів висловили в.о. голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко, голова районної ради В'ячеслав Кауфман, начальник відділу культури районної державної адміністрації Ніна Матвіюк.

  Загалом мережа культурних закладів у районі складається з 79 закладів культури, у тому числі районний Будинок культури, 40 сільських клубних закладів, 38 бібліотек-філій районної централізованої бібліотечної системи.

  Самодіяльні та художні колективи району постійно представляют наш район в Обласному фольклорному фестивалі-конкурсі ім. В. Полевика. Колективи Новгород-Сіверського району - жіночий вокальний ансамбль "Барви Сіверщини" Новгород-Сіверського районного Будинку культури та фольклорний ансамбль "Полісяночка" Кудлаївського сільського Будинку культури отримали переможні Дипломи І ступеня. Також майстри народного мистецтва брали участь у Міжнародному фольклорному фестивалі національних культур "Поліське коло" у м. Чернігові до Дня незалежності України.

  Кращі працівники культури були нагороджені почесними грамотами та подяками за активну культурно-просвітницьку діяльність та розвиток галузі в ім’я розквіту рідного краю й на благо України.

  Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації

  Назад  17 Січня 2018 13:27
  24 січня о 10-00 відбудеться засідання Колегії районної державної адміністрації з порядком денним: 1. Про підсумки виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування у навчальних закладах Новгород-Сіверського району на 2017 рік. 2. Про стан виконавської дисципліни в апараті районної державної адміністрації, її структурних підрозділах щодо виконання законів України, актів і доручень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голів обласної, районної державних адміністрацій за підсумками 2017 року.

  17 Січня 2018 13:25
  22 січня о 14-00 у с. Орлівка відбудуться тематичні заходи, присвячені Дню Соборності України.

  15 Січня 2018 13:23
  17 січня - день виконавчого апарату районної ради у Троїцькій, Ларинівській сільських радах.

  03 Січня 2018 08:32
  16 січня о 9-00 відбудеться юридичне навчання працівників апарату, структурних підрозділів районної державної адміністрації

  03 Січня 2018 08:31
  15 січня у районній державній адміністрації відбудеться нарада щодо стану роботи зі зверненнями громадян

  03 Січня 2018 08:29
  11 січня - день апарату районної державної адміністрації у виконавчих комітетах Бучківської, Михальчино-Слобідської сільських рад