Н.-Сіверська РДА
  Анонси

  Назад

  Життєвими і творчими шляхами Олексія Костянтиновича Толстого

  У центральній районній бібліотеці відбулася літературно-музична година з нагоди 200-річчя від Дня народження Олексія Костянтиновича Толстого. Поет, прозаїк і драматург, правнук українського гетьмана Кирила Розумовського, який має безпосереднє відношення до нашого краю.

  У заході взяла участь місцевий краєзнавець Антоніна Лагута, яка доклала багато зусиль для дослідження життєвого і творчого шляху письменника. Вона розповіла присутнім про зв'язок з Новгород-Сіверщиною і наголосила на необхідності ознайомлення з його творчістю, щоб зрозуміти, як він любив мальовничу красу української землі, українську історію та природу.

  Багато поетичних творів Олексія Толстого прозвучало у виконанні студентської молоді Новгород-Сіверського медичного училища.

  З вересня у бібліотеці працює виставка-персоналія «Незрівнянний художник життя», на якій представлена література про життя і діяльність Олексія Толстого.

  За повідомленням відділу культури районної державної адміністрації.

  Назад  16 Листопада 2017 09:38
  25 листопада у с. Ковпинка Ковпинської сільської ради відбудеться мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті жертв голодоморів і політичних репресій.

  16 Листопада 2017 09:09
  24 листопада о 10-00 відбудеться семінар-нарада з сільськими головами та секретарями сільських рад і виконавчих комітетів

  13 Листопада 2017 09:57
  21 листопада об 11-00 у с. Смяч Смяцької сільської ради відбудуться урочисті заходи до Дня Гідності та Свободи.

  13 Листопада 2017 09:01
  17 листопада об 11-00 у районному Будинку культури відбудуться святкові заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства.