Н.-Сіверська РДА
  Анонси

  Назад

  Мобільний інформаційно-консультаційний пункт з прав дитини працював у районній державній адміністрації

  1 листопада Службою у справах дітей облдержадміністрації спільно з обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулось практичне навчання для сільських голів, суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах.

  Учасники навчання також вивчали питання взаємодії суб’єктів соціальної роботи Новгород-Сіверського району у здійсненні соціально-правового захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та жорстокого поводження з дітьми.

  Як зазначила Юлія Олифіренко, заступник начальника Служби у справах дітей обласної державної адміністрації, найважливіший обов'язок, що покладає держава на органи виконавчої влади у сфері захисту прав дітей, є забезпечення належного виховання, навчання і утримання дітей у сім'ях, які опинились у складних життєвих обставинах.

  В ході роботи проаналізовані випадки жорстокого поводження з дітьми, які зареєстровані протягом 2017 року на Чернігівщині, обговорено алгоритм спільних дій всіх відділів та служб, медичних та педагогічних працівників, працівників поліції, сільських голів, членів виконавчих комітетів сільських рад як органів опіки та піклування щодо соціально-правового захисту кожної дитини.

  Особливу увагу присутніх зосереджено на повноваженнях виконавчих комітетів сільських рад у випадках загрози життю та здоров’ю дітей, обговорено шляхи розв’язання конкретних проблемних ситуацій, у яких можуть опинитись діти, акцентовано увагу на необхідності розвитку комунікацій сільських рад із закладами освіти, охорони здоров’я, що діють на території громади, депутатами відповідних місцевих рад та жителями села для своєчасного виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

  За інформацією служби у справах дітей районної державної адміністрації

  Назад  16 Листопада 2017 09:38
  25 листопада у с. Ковпинка Ковпинської сільської ради відбудеться мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті жертв голодоморів і політичних репресій.

  16 Листопада 2017 09:09
  24 листопада о 10-00 відбудеться семінар-нарада з сільськими головами та секретарями сільських рад і виконавчих комітетів

  13 Листопада 2017 09:57
  21 листопада об 11-00 у с. Смяч Смяцької сільської ради відбудуться урочисті заходи до Дня Гідності та Свободи.

  13 Листопада 2017 09:01
  17 листопада об 11-00 у районному Будинку культури відбудуться святкові заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства.