Н.-Сіверська РДА
  Анонси
  Назад

  Опалювальний сезон у районі розпочато 11 жовтня


  11 жовтня у Новгород-Сіверському районі розпочато опалювальний сезон. Відповідне розпорядження в.о. голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко підписав 10 жовтня ц.р.

  Згідно з розпорядженням в.о. голови районної державної адміністрації від 10.10.2017 №578 "Про початок опалювального сезону", організаціям та установам, що знаходяться у сфері управління районної державної адміністрації, розпочати опалювальний сезон з 11 жовтня 2017 року за умови встановлення протягом трьох діб середньодобової температури зовнішнього повітря +8 градусів Цельсія та нижче.

  Сільським головам та керівникам, що мають на балансі відомчі котельні, також рекомендовано розпочати опалювальний сезон з 11 жовтня 2017 року за тих самих умов.

  Абонентам приватного сектору та житла з індивідуальним газовим опаленням початок опалювального сезону встановлено з 11 жовтня 2017 року.
   


  Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації
   

  Назад  20 Жовтня 2017 09:37
  24 жовтня відбудеться засідання Колегії районної державної адміністрації з порядком дня: - Про хід виконання бюджету району на 2017 рік за підсумками 9 місяців. - Про стан реалізації державної політики у сфері соціального захисту учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб.