Н.-Сіверська РДА
  Анонси
  Назад

  «Виїзна приймальня» у Новгород-Сіверському районі

  10 жовтня фахівці Головного управління Держпродспоживслужби консультували громадян та суб'єктів господарської діяльності Новгород-Сіверського району. У зустрічі взяли участь представники районного управління Держпродспоживслужби, в.о. начальника управління агропромислового розвитку Новгород-Сіверської РДА Григорій Буй та представники громади.

  Учасники зустрічі обговорили проблеми торгівлі в районі, зокрема необхідність наявності сертифікатів якості на товари та продукти харчування у торгових точках і санітарних паспортів на транспорт для харчових продуктів. Мешканці району отримали консультацію з приводу регулювання взаємовідносин між органами виконавчої влади, споживачами та операторами ринку харчових продуктів.

  Також фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області проконсультували мешканців району з приводу можливих причин загибелі бджіл. Зокрема, як місцеві пасічники можуть швидко і вчасно отримувати інформацію щодо обробки полів хімікатами.

  За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

  Назад  20 Жовтня 2017 09:37
  24 жовтня відбудеться засідання Колегії районної державної адміністрації з порядком дня: - Про хід виконання бюджету району на 2017 рік за підсумками 9 місяців. - Про стан реалізації державної політики у сфері соціального захисту учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб.