Н.-Сіверська РДА
  Анонси





















  Назад

  «Виїзна приймальня» у Новгород-Сіверському районі

  10 жовтня фахівці Головного управління Держпродспоживслужби консультували громадян та суб'єктів господарської діяльності Новгород-Сіверського району. У зустрічі взяли участь представники районного управління Держпродспоживслужби, в.о. начальника управління агропромислового розвитку Новгород-Сіверської РДА Григорій Буй та представники громади.

  Учасники зустрічі обговорили проблеми торгівлі в районі, зокрема необхідність наявності сертифікатів якості на товари та продукти харчування у торгових точках і санітарних паспортів на транспорт для харчових продуктів. Мешканці району отримали консультацію з приводу регулювання взаємовідносин між органами виконавчої влади, споживачами та операторами ринку харчових продуктів.

  Також фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області проконсультували мешканців району з приводу можливих причин загибелі бджіл. Зокрема, як місцеві пасічники можуть швидко і вчасно отримувати інформацію щодо обробки полів хімікатами.

  За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

  Назад



  12 Грудня 2017 09:26
  19 грудня до Дня Святого Миколая для обдарованих учнів району відбудуться святкові заходи.

  12 Грудня 2017 09:22
  15 грудня на базі Троїцької сільської ради відбудеться навчання сільських голів з проведення оповіщення та збору військовозобов'язаних на випадок мобілізації.

  12 Грудня 2017 09:21
  14 грудня - виїзний день особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації та районної ради у с. Горбове Горбівської сільської ради.

  08 Грудня 2017 09:20
  12 грудня о 9-00 відбудеться юридичне навчання працівників районної державної адміністрації

  04 Грудня 2017 12:05
  01 Грудня 2017 11:13
  08 грудня - Нарада з питань виконання вимог чинного Закону України "Про державну службу". Засідання комісії з питань нагородження відзнаками районної державної адміністрації.