Н.-Сіверська РДА
  Анонси
  Назад

  ВОЛОДИМИР ДОРОШ : "ГАРМОНИЯ" І В ЖИТТІ, І В СЕРЦІ, І В ТВОРЧОСТІ!

  07 жовтня на сцені Новгород-Сіверського районного Будинку культури відбулось музичне шоу, присвячене своїм землякам – новгород-сіверцям. Публіка зустріла співака бурхливими оплесками, адже Володимир Дорош вперше дає концерт на своїй малій батьківщині.

  Його творчість відрізняється тим, що більшість своїх пісень, присвячених сімейним цінностям, справжнім дружнім стосункам, Володимир написав сам, розповідаючи в них про своє життя, свій досвід і все те, що турбує душу кожної людини.

  Під час виступу у районному Будинку культури відбувся справжній аншлаг – присутнім не вистачило вільних місць, поціновувачі творчості талановитого співака стояли у проходах та шукали стільці.

  Щира і якісна українська музика створила незабутню, теплу атмосферу в залі – проникливі слова до своїх земляків, вчителів, а особливо до своєї мами, яка була присутня на концерті, переповнювали глядачів емоціями.

  Благодійний концерт Володимира Дороша став приємним подарунком для новгород-сіверців. Звертаючись до співака, в.о. голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко зазначив, що саме завдяки ініціативі Володимира Дороша жителі Новгород-Сіверського району мають змогу почути якісну українську музику. "Це прояв вашої громадянської позиції і солідарності зі своїми земляками", - підкреслив Руслан Веремієнко.

  Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації  Назад  20 Жовтня 2017 09:37
  24 жовтня відбудеться засідання Колегії районної державної адміністрації з порядком дня: - Про хід виконання бюджету району на 2017 рік за підсумками 9 місяців. - Про стан реалізації державної політики у сфері соціального захисту учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб.