Н.-Сіверська РДА
  Анонси

  Назад

  З любов'ю до дітей

  Одне і те ж місце, одні і ті ж люди.. В такій обстановці складно пізнавати щось нове, хіба що постійно читати розвиваючу літературу і моніторити інші джерела з корисною інформацією. Інша справа, коли ви міняєте місце перебування.

  У цьому випадку все, що вас оточує – це щось зовсім інше, раніше небачене і цікаве. Архітектура та історія яка з нею пов’язана; незнайомі люди, які діляться своїми знаннями щодо побуту та життя в цілому; незвичайні традиції і все інше, що так звично тут і так дивно і незвично було б вдома.

  30 серпня Новгород-Сіверським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді завдяки неодноразовій спонсорській допомозі депутата Чернігівської обласної ради Володимира Селянського, для дітей з сімей переселенців Луганської та Донецької областей та дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах була організована екскурсія.

  Діти погостювали у настоятеля Свято-Дмитрієвського храму протоієрея Ярослава Дендака в с. Чорнотичі та отримали від нього книжки, подарунки, гостинці. Також відвідати зоопарк у м. Мена.

  Депутат районної ради Сосницького району Микола Івасенко подарував кожній дитині м'які іграшки. Дітлахи отримали незабутні враження від поїздки до кінноспортивного комплексу «Бреч», гралися на сучасному дитячому майданчику, обідали у мальовничому лісовому комплексі для відпочинку.

  Новгород-Сіверський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

  Назад  16 Листопада 2017 09:38
  25 листопада у с. Ковпинка Ковпинської сільської ради відбудеться мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті жертв голодоморів і політичних репресій.

  16 Листопада 2017 09:09
  24 листопада о 10-00 відбудеться семінар-нарада з сільськими головами та секретарями сільських рад і виконавчих комітетів

  13 Листопада 2017 09:57
  21 листопада об 11-00 у с. Смяч Смяцької сільської ради відбудуться урочисті заходи до Дня Гідності та Свободи.

  13 Листопада 2017 09:01
  17 листопада об 11-00 у районному Будинку культури відбудуться святкові заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства.