Н.-Сіверська РДА
  Анонси

  Назад

  У центральній районній лікарні приступили до роботи молоді фахівці

  1 серпня ц.р. у комунальному закладі "Новгород-Сіверська центральна районна лікарня імені І.В.Буяльського" приступили до роботи два молоді фахівці - лікар-хірург та акушер-гінеколог. Про це повідомила головний лікар медичного закладу Світлана Шам.

  За її словами, особливо гостро стояло питання про укомплектування лікарні хірургом та анестезіологом, у зв’язку з чим місцева влада навіть пообіцяла забезпечити хірурга квартирою.

  "Пошук фахівців тривав довгий час і здійснювався адміністрацією ЦРЛ у багатьох напрямках - листувалися і вели перемовини з медичними вишами та управліннями охорони здоров’я, надавали оголошення в ЗМІ та на відповідних сайтах, активно співпрацювали з управлінням охорони здоров'я Чернігівської ОДА та медичними закладами як Чернігівської, так і інших областей", - зазначила Світлана Шам.

  І ось нарешті на пропозиції адміністрації лікарні відгукнувся випускник Сумського Державного університету Арсен Мяус, який у 2017 році закінчив інтернатуру за спеціальністю "хірургія". А управління охорони здоров’я направило у лікарню випускницю Національного медуніверситету ім. О.О.Богомольця Сніжану Шумило, яка закінчила у 2017 році інтернатуру за спеціальністю "акушерство і гінекологія".

  Відтепер у центральній районній лікарні працюють по три хірурги та акушери-гінекологи, що повинно суттєво поліпшити якість і доступність спеціалізованої допомоги населенню. А молоді фахівці висловлюють сподівання на отримання службового житла.  Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації

  Назад  12 Грудня 2017 09:26
  19 грудня до Дня Святого Миколая для обдарованих учнів району відбудуться святкові заходи.

  12 Грудня 2017 09:22
  15 грудня на базі Троїцької сільської ради відбудеться навчання сільських голів з проведення оповіщення та збору військовозобов'язаних на випадок мобілізації.

  12 Грудня 2017 09:21
  14 грудня - виїзний день особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації та районної ради у с. Горбове Горбівської сільської ради.

  08 Грудня 2017 09:20
  12 грудня о 9-00 відбудеться юридичне навчання працівників районної державної адміністрації

  04 Грудня 2017 12:05
  01 Грудня 2017 11:13
  08 грудня - Нарада з питань виконання вимог чинного Закону України "Про державну службу". Засідання комісії з питань нагородження відзнаками районної державної адміністрації.