Н.-Сіверська РДА
  Анонси
  Назад

  Акушерсько-гінекологічне відділення після планової дезінфекції працює у звичайному режимі

  Одним з показників діяльності медичних закладів є організація проведення комплексу профілактичних заходів щодо виникнення внутрішньолікарняних інфекцій. Зокрема в акушерських стаціонарах згідно з наказом МОЗ України від 10.05.2007р. №234 "Про організацію профілактики внутрішньолікарняних інфекцій в акушерських стаціонарах" передбачається проведення поточного ремонту не рідше одного разу на рік.

  Згідно із зазначеним наказом МОЗ в пологовому стаціонарі КЗ "Новгород-Сіверська ЦРЛ" було проведено планову дезінфекцію та поточний косметичний ремонт у пологових залах, палатах сумісного перебування матері та дитини, процедурних та інших приміщеннях відділення, який тривав з 7 по 28 липня. Після проведення поточного бакконтролю дотримання санітарно-протиепідемічного режиму та мікробіологічного контролю стерильності акушерсько-гінекологічне відділення запрацювало у звичайному режимі.

  Назад  20 Жовтня 2017 09:37
  24 жовтня відбудеться засідання Колегії районної державної адміністрації з порядком дня: - Про хід виконання бюджету району на 2017 рік за підсумками 9 місяців. - Про стан реалізації державної політики у сфері соціального захисту учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб.