Н.-Сіверська РДА
  Анонси

  Назад

  У діяльності відділу державної реєстрації відслідковується позитивна динаміка

  23 березня у районній державній адміністрації за участю представників громадських організацій, що увійшли до складу Громадської ради, відбулось засідання за "круглим столом", під час якого присутні обговорили проект розпорядження в.о. голови районної державної адміністрації "Про стан виконання вимог законодавства у сфері державної реєстрації".

  У засіданні взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко, заступник голови районної державної адміністрації Неля Чугаєва, працівники відділу державної реєстрації районної державної адміністрації.

  Як зазначив Руслан Веремієнко, відслідковується позитивна динаміка у кількості адміністративних послуг, які надаються державними реєстраторами відділу у співпраці з Центром надання адміністративних послуг Новгород-Сіверської міської ради. Протягом вересня–грудня 2016 року за принципом організаційної єдності відділом державної реєстрації надано 50 адміністративних послуг з державної реєстрації інших речових прав. За січень-лютий 2017 року було надано 56 адміністративних послуг.

  За інформацією відділу державної реєстрації, за січень-лютий 2017 року надано 201 адміністративну послугу. У тому числі проведено державну реєстрацію 56 прав власності на нерухоме майно, 91 інших речових прав. Скасовано державну реєстрацію 2 об’єктів нерухомого майна за рішеннями суду. Видано заявникам 5 інформаційних довідок з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, 13 виписок з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Також протягом зазначеного періоду відділом державної реєстрації надано 34 адміністративні послуги у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців.

  В обговоренні проекту розпорядження взяли участь присутні представники громадськості Ігор Подоляко і Дмитро Крупельницький. Під час обговорення зазначеного питання зауважень, пропозицій до проекту розпорядження від представників громадських організацій не надійшло.

  Сектор Інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

  Назад  17 Січня 2018 13:27
  24 січня о 10-00 відбудеться засідання Колегії районної державної адміністрації з порядком денним: 1. Про підсумки виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування у навчальних закладах Новгород-Сіверського району на 2017 рік. 2. Про стан виконавської дисципліни в апараті районної державної адміністрації, її структурних підрозділах щодо виконання законів України, актів і доручень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голів обласної, районної державних адміністрацій за підсумками 2017 року.

  17 Січня 2018 13:25
  22 січня о 14-00 у с. Орлівка відбудуться тематичні заходи, присвячені Дню Соборності України.

  15 Січня 2018 13:23
  17 січня - день виконавчого апарату районної ради у Троїцькій, Ларинівській сільських радах.

  03 Січня 2018 08:32
  16 січня о 9-00 відбудеться юридичне навчання працівників апарату, структурних підрозділів районної державної адміністрації

  03 Січня 2018 08:31
  15 січня у районній державній адміністрації відбудеться нарада щодо стану роботи зі зверненнями громадян

  03 Січня 2018 08:29
  11 січня - день апарату районної державної адміністрації у виконавчих комітетах Бучківської, Михальчино-Слобідської сільських рад