Н.-Сіверська РДА
  Анонси
  Програма економічного і соціального розвитку Бобровицького району на 2017 рік

  Назад

  Про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації протягом 2011 року

  У 2011 році збільшилась кількість звернень громадян. Всього до райдержадміністрації упродовж 2011 року надійшло 395 звернень, порушено 415 питань. Відбулося 10 виїзних днів-приймалень райдержадміністрації спільно з районною радою у населених пунктах району, які проходили за участю представників управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України в районі, районного відділу Держкомзему та інших. ДЕТАЛЬНІШЕ>>>

  У зустрічах взяло участь 235 громадян, звернулося до присутніх 52 громадянина, розглянуто 56 питань. На більшість питань учасниками виїзних днів - приймалень були надані конкретні відповіді у ході проведення заходу; з метою вирішення питань, що потребують додаткового часу, були розроблені відповідні доручення голови райдержадміністрації.

  Позитивно вирішено 34% звернень, дано роз"яснення на 61% звернень, відмовлено у задоволенні 2% зверненням, відповідно до ст.7 Закону України «Про звернення громадян» переслано за належністю 1% звернень громадян, 2% звернень не підлягають розгляду відповідно до ст. 8 і 17 Закону України «Про звернення громадян».

  26% звернень надійшло від найменш соціально захищених категорій громадян.

  Збільшилась кількість звернень до органів влади вищого рівня, що зумовлено відкриттям телефонних гарячих ліній. Питання стосувалися надання матеріальної допомоги у зв"язку із тяжким матеріальним становищем, ремонту доріг місцевого значення, невиплати заробітної плати, порядку переоформлення документів на земельні паї, виплати орендної плати за користування земельними паями, повернення знецінених коштів, порядку отримання коштів за присвоєння Почесного звання «Мати-героїня».

  Найбільше було порушено питань щодо соціального захисту населення – 34% від загальної кількості питань, 12% складали питання з урегулювання земельних відносин та аграрної політики, 11% питань, які стосувалися комунального господарства.

  Упродовж 2011 року організовано 17 прямих телефонних зв"язків з населенням району, серед них 2 - голови райдержадміністрації, 3 – заступників голови райдержадміністрації, 1 – керівника апарату райдержадміністрації, 11 - начальників управлінь, відділів райдержадміністрації. Було вислухано 49 громадян, які порушили 52 питання, з них 15% вирішено позитивно, на інші питання надано роз"яснення.

  Відбулось 14 засідань комісії з питань розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги, де було розглянуто 62 заяви. Згідно з розпорядженням голови районної державної адміністрації у зв"язку з тяжким матеріальним становищем та на лікування жителям району надано матеріальну допомогу на суму 10712,88 грн, що на 698,66 грн менше, ніж у минулому році.

  Щоденно, згідно із затвердженим графіком, керівництвом райдержадміністрації проводиться особистий прийом громадян. Зв"язок з населенням району цілодобово підтримується черговими райдержадміністрації.


  Наталія Півень, головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації

  Назад  17 Січня 2018 13:27
  24 січня о 10-00 відбудеться засідання Колегії районної державної адміністрації з порядком денним: 1. Про підсумки виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування у навчальних закладах Новгород-Сіверського району на 2017 рік. 2. Про стан виконавської дисципліни в апараті районної державної адміністрації, її структурних підрозділах щодо виконання законів України, актів і доручень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голів обласної, районної державних адміністрацій за підсумками 2017 року.

  17 Січня 2018 13:25
  22 січня о 14-00 у с. Орлівка відбудуться тематичні заходи, присвячені Дню Соборності України.

  15 Січня 2018 13:23
  17 січня - день виконавчого апарату районної ради у Троїцькій, Ларинівській сільських радах.

  03 Січня 2018 08:32
  16 січня о 9-00 відбудеться юридичне навчання працівників апарату, структурних підрозділів районної державної адміністрації

  03 Січня 2018 08:31
  15 січня у районній державній адміністрації відбудеться нарада щодо стану роботи зі зверненнями громадян

  03 Січня 2018 08:29
  11 січня - день апарату районної державної адміністрації у виконавчих комітетах Бучківської, Михальчино-Слобідської сільських рад