Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://novgadm.cg.gov.ua/old
back

27 серпня 2015

 

Чугаєва Неля Миколаївна

 

заступник голови районної державної адміністрації

Громадянка України.

Народилася 13 червня 1962 року у м. Новгород-Сіверський Чернігівської області

Неля Миколаївна має повну вищу освіту, у 1986 році закінчила Брянський педагогічний інститут та отримала кваліфікацію вчителя географії.

В освітянській галузі почала працювати з 1981 року.

З вересня 2001 року працювала завідувачкою районного методичного кабінету.

Має досвід роботи в органах виконавчої влади. З березня 2013 року обіймала посаду завідувача сектору у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації.

26 серпня 2015 року призначена на посаду заступника голови районної державної адміністрації.

 

Трудова діяльність

 

03.1981-12.1984 вчитель початкових класів Халеєвицької середньої школи Новозибківського району Брянської області
01.1985-08.1991 вчитель початкових класів Коротчаєвської середньої школи №2 Тюменської області
08.1991-01.2001 вихователь, вчитель початкових класів, заступник директора з навчально-виховної роботи Новгород-Сіверської середньої школи-інтернату
01.2001-09.2001 методист Новгород-Сіверського районного методичного кабінету
09.2001- 02.2006 завідуюча Новгород-Сіверським методичним кабінетом
02.2006- 02.2013 начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новгород- Сіверської районної державної адміністрації
03.2013 - 08.2015 завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Новгород- Сіверської районної державної адміністрації
08.2015 по т.ч. заступник голови Новгород-Сіверської районної державної адміністрації

 

Заступник голови Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Чернігівської області

Здійснює керівництво роботою у гуманітарній та соціальній сферах, спрямовує і координує у цьому напрямі діяльність відповідних територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій району.

Забезпечує реалізацію державної політики в галузі освіти, науки, охорони здоров'я, культури і туризму, фізкультури і спорту, молоді, материнства, дитинства і сім'ї, щодо соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких, непрацездатних, дітей-сиріт, одиноких матерів, багатодітних сімей, інших громадян, які внаслідок недостатньої матеріальної забезпеченості потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави, а також населення, яке постраждало внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Координує діяльність з цього напряму відповідних районних організацій та служб.

Сприяє поглибленню соціального забезпечення населення, своєчасному призначенню і виплаті заробітної плати, державних пенсій та допомоги, наданню адресної соціальної допомоги та підтримки.

Координує діяльність територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади з питань проведення економічних реформ у сфері праці та заробітної плати.

Забезпечує реалізацію державної політики щодо рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у районі. Організовує в межах своїх повноважень роботу відповідних органів виконавчої влади.

Організовує роботу з підготовки і виконання  програм у соціальній, гуманітарній сфері з формування здорового способу життя, розвитку духовності та зміцнення моральних засад суспільства.

Сприяє діяльності районних організацій політичних партій і громадських організацій політичного спрямування та діяльності релігійних конфесій. Забезпечує здійснення аналізу і прогнозу громадсько-політичної ситуації в районі, вносить відповідні пропозиції, забезпечує підготовку інформацій з цих питань до органів влади вищого рівня.

Забезпечує виконання законодавства щодо всебічного розвитку та функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя, створення умов для розвитку і використання мов інших національностей.

Сприяє діяльності творчих спілок та національно-культурних товариств.

Координує в межах наданих законодавством повноважень підготовку і проведення виборів, референдумів, інших форм волевиявлення населення.

Організовує на території району роботу з правової освіти населення.

Відає питаннями підготовки молоді до військової служби, проведення призову на військову та невійськову (альтернативну) службу.

Організовує контроль за санітарним станом навколишнього природного середовища, додержанням правил санітарної охорони.

Відає питаннями попередження надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, захисту території від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Організовує роботу з попередження і ліквідації наслідків надзвичайних та аварійних ситуацій, ліквідації екологічних наслідків аварії, залучає до цих робіт підприємства, установи, організації незалежно від форм власності.

Здійснює контроль за техногенно-екологічною безпекою, ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Сприяє діяльності аварійно-рятувальних служб за місцем їх дислокації, під час прямування до зон надзвичайних ситуацій та під час ліквідації надзвичайних ситуацій, зокрема, у наданні їм необхідних транспортних та інших матеріальних засобів і послуг.

Відає питаннями охорони праці в районі.

За дорученням голови районної державної адміністрації представляє районну державну адміністрацію у відносинах з іншими органами та організаціями за межами району і області.

Безпосередньо спрямовує, координує і контролює діяльність:

управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;

відділу освіти районної державної адміністрації;

відділу культури районної державної адміністрації;

сектору у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації;

служби у справах дітей районної державної адміністрації;

сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації;

районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді;

відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації (в частині цивільного захисту населення).

У межах діючого законодавства відає питаннями роботи:

управління Пенсійного фонду України в районі;

районного центру зайнятості;

головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів управління Держпраці в області;

Новгород-Сіверського районного відділення лабораторних досліджень Чернігівського обласного лабораторного Центру Держсанепідслужби України в Чернігівській області;

районного відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Чернігівській області;

комунального закладу “Новгород-Сіверська центральна районна лікарня ім. І. Буяльського” Новгород-Сіверської районної ради Чернігвської області;

комунального закладу “Новгород-Сіверський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги” Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області;

державних навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації;

дитячих і  молодіжних організацій;

громадських формувань, профспілкових, жіночих, ветеранських та інших громадських організацій;

аптечних установ, що здійснюють діяльність у районі;

Новгород-Сіверського Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області;

Новгород-Сіверської організації Всеукраїнської громадської організації “Союз Чорнобиль України”;

взаємодіє з історико-культурним заповідником  “Слово о полку Ігоревім”;

відає питаннями гуманітарної допомоги та благодійництва.

У межах чинного законодавства координує діяльність міського військового комісаріату (з питань підготовки молоді до військової служби, проведення призову на військову та невійськову (альтернативну) службу).

Організовує роботу спостережної комісії.

У межах наданих повноважень відповідає за підготовку проектів розпоряджень  голови районної державної адміністрації.

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням голови районної державної адміністрації
19 січня 2018 року №22

 

 

 

 

Місцезнаходження службового кабінету:

 

м. Новгород-Сіверський, вул. Б.Майстренка 6 , 3-й поверх кім. 35

Службовий телефон: (04658)-3-15-15

Дні особистого прийому громадян:
щочетверга з 10.00 до 17.00 з перервою на обід
 

Декларація про майно, доходи, витрати і забов`язання фінансового характеру за 2015 рік

 

Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру заступника голови районної державної адміністрації Чугаєвої Н.М. розміщено на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції в розділі "Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування".