<<<12 - 22 з 2929>>>


14 Березня 2019 11:30Оголошення

Запрошуємо на змагання!

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації запрошує вболівальників долучитися до участі у міжрайонних змаганнях з міні-футболу серед ветеранів 45+, що відбудуться 17 березня 2019 року в Новгород-Сіверській комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі. Початок змагань о 10-00.

14 Березня 2019 09:15Президент України

Історія вчить нас – щоб вижити Україна повинна мати сильне військо – Президент на Чернігівщині

Під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку Чернігівської області Президент Петро Порошенко наголосив на важливості підтримки українського війська як гарантії суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України. Він підкреслив, що за останні п’ять років вдалося створити сучасну, боєздатну, одну з найкращих армій в Європі.

 

«І давня, і нова історія вчать нас – щоб вижити

13 Березня 2019 08:42Актуально

Реалізація виборчого права громадянами України: основні аспекти

У відповідності до Конституції України чергові вибори Президента України призначені Верховною Радою України на 31 березня 2019 року. Главу держави буде обрано громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного

12 Березня 2019 09:30Подія

"Наш Шевченко дорогий – сонце України"

У цьому році минуло 205 років з Дня народження геніального поета Тараса Шевченка. Світлий образ Великого Кобзаря − безсмертний, як і сам народ, що породив його.

Початок весни для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря

11 Березня 2019 16:01Соціальний захист

68% домогосподарств району – отримувачі житлової субсидії

Як працює комісія з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг та житлових субсидій говорили сьогодні на брифінгу у районній державній адміністрації.

 

11 березня, під час брифінгу для місцевих засобів масової інформації,

11 Березня 2019 14:44Актуально

Правове навчання державних службовців щодо заповнення щорічних декларацій

11 березня на навчанні з правової освіти працівників районної державної адміністрації вивчали основні вимоги та порядок заповнення електронних декларацій, знаходили відповіді на найбільш поширені питання, що виникають у суб’єктів декларування під час подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави і місцевого самоврядування. 

 

Як зазначив Юрій Білий, начальник відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та правового забезпечення

11 Березня 2019 11:44Президент України

Гарантую нульову толерантність до корупції. Ті, хто вкрав, будуть нести відповідальність - Петро Порошенко

«Я гарантую нульову толерантність до корупції. Я гарантую, що ті, хто вкрав, будуть нести відповідальність. Можу наголосити, що ні прізвища, ні посади, ні якісь зв’язки - дружні чи родинні, не зупинять наші ефективні дії у подолання корупції», - підкреслив Президент Петро Порошенко в інтерв’ю телеканалу ICTV.

Глава держави також наголосив, що ведеться постійна планомірна робота у боротьбі із корупцією протягом п’яти років. Він додав, що  сьогодні суттєво покращилась ситуація у подоланні цього явища.

10 березня в Орлівці відбулася година пам’яті "Із попелу забуття", присвячена  вшануванню  невинно загиблих жертв хутора Зелений Гай.

 

Вшанувати пам'ять про невинно загиблих жителів  хутора Зелений Гай та тисяч

07 Березня 2019 14:02Вітання

Зі святом, шановні Сіверянки!

Дорогі жінки! Шановні сіверянки!

 

Від усієї душі, щиро та сердечно вітаю Вас із першим весняним святом любові та краси – Днем 8-го Березня!

 

Це свято є символом усього, що є в світі найсвітлішого

07 Березня 2019 08:40Актуально

Увага! Автомобільне сполучення з населеними пунктами Биринської сільської ради припинено!

Наплавний міст через р. Десна буде розведений до закінчення льодоходу, - про це сьогодні повідомив Руслан Веремієнко під час наради з працівниками організації, що обслуговує ділянку  дороги Новгород-Сіверський – Бирине.

 

05 березня ц.р., у зв’язку зі інтенсивним таненням снігу та проходження льодоходу наплавний міст на

06 Березня 2019 16:55Подія

8 березня - Міжнародний день захисту прав жінок та миру

Це свято є символом усього, що є в світі найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла. Адже жінка несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

 

Сьогодні, 6 березня у районному Будинку культури відбувся урочистий захід та святковий концерт з нагоди Міжнародного дня

<<<12 - 22 з 2929>>>