<<<12 - 22 з 2801>>>


06 Грудня 2018 14:43Подія

Тепла ковдра, малюнки та листи нашим захисникам

Допризовна молодь району відзначила День Збройних Сил України спортивними змаганнями - 6 грудня з нагоди Дня Збройних Сил України на базі Дігтярівського навчально-виховного комплексу відбулась районна спартакіада серед допризовної молоді району.

 

Цього року щорічну районну спартакіаду допризивної молоді присвятили пам'яті воїна 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Збройних Сил України, односельця,

06 Грудня 2018 08:00Вітання

6 грудня – День Збройних сил України!

Шановні військовослужбовці,

ветерани Збройних Сил України!

 

Прийміть наші сердечні вітання з нагоди свята мужності та відваги – Дня Збройних Сил України!

 

Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників статистики!

04 Грудня 2018 16:54Актуально

Запроваджено додаткові режимні обмеження

На період дії воєнного стану в межах Новгород-Сіверського контрольованого прикордонного району та прикордонної смуги запроваджені додаткові режимні обмеження, - про це повідомив Денис Цаплюк, начальник відділу прикордонної служби "Грем'яч".

 

Додаткові режимні обмеження стосуються заборони:

 

здійснення будь-яких польотів

03 Грудня 2018 16:12

Як впровадити зелений туризм на Сіверщині?

03 грудня на базі Новгород-Сіверської філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітної молоді, що перебуває на обліку в центрі, на тему "Впровадження зеленого туризму на Сіверщині. Перспективи розвитку сільської садиби. Вирішення проблеми зайнятості населення".

Зелений туризм, відомий також як сільський або екологічний туризм – новий вид туризму, який останнім часом активно розвивається

30 Листопада 2018 15:58Соціальний захист

Життя - як випробування!

3 грудня  українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до більш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю.

Сьогодні ми тільки й чуємо такі слова, як «толерантність», «рівні можливості». Проте більшість людей в наш час становиться до людей з обмеженими можливостями

30 Листопада 2018 12:12Діяльність органу влади

Семінар-нарада з посадовими особами органів місцевого самоврядування

30 листопада в.о. голови райнної державної адміністрації Неля Чугаєва провела семінар з сільськими головами, секретарями рад та виконкомів сільських рад. У ході семінару розглянуто питання розробки програми соціально-економічного розвитку, перевезення пільгових категорій громадян, ведення військового

29 Листопада 2018 09:36Актуально

Триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

28 листопада 2018 року працівники служби у справах дітей районної державної адміністрації взяли участь у засіданні круглого столу «Протидія домашньому насильству», що відбулось в Новгород-Сіверському бюро правової допомоги в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

У ході заходу присутні ознайомились з вимогами законодавчих актів щодо запобігання та протидії домашньому насильству, обговорили напрямки співпраці при наданні допомоги потерпілим, зокрема, дітям в таких ситуаціях.

 

             

28 Листопада 2018 15:03Подія

Герої не вмирають!

28 листопада у селі Лісконоги Новгород-Сіверського району вшанували роковини пам'яті Ігоря Гулевського, рядового, водія-механіка, який проходив службу у Кіровоградській 57 окремій мотопіхотній бригаді.

Вшанували пам'ять односельця у школі, де навчався загиблий. На заході були присутні також в.о.голови

28 Листопада 2018 11:35Засідання колегії

До національно-патріотичного виховання молоді у районі активно залучаються учасники АТО

28 листопада відбулось засідання Колегії районної державної адміністрації. Учасники засідання розглянули виконання районної цільової Програми з національно-патріотичного виховання на 2018-2020 роки та проаналізували заходи з протидії злочинності, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки на території району.

Як зазначив Андрій Циганков, завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації, на території району діє Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання, затверджена розпорядженням

26 Листопада 2018 16:00Офіційно

Про результати проведеної внутрішньої оцінки якості соціальних послуг в Новгород – Сіверському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Наказом по територіальному центру  від 18.10.2018 р. за № 197 було затверджено склад комісії з  оцінки якості соціальних послуг,  затверджено план проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг, призначено відповідальну особу за організацію і проведення внутрішньої оцінки.

 

В ході перевірки застосовувались наступні методи оцінки якості соціальних послуг:

- анкетування отримувачів соціальних послуг;

- телефонне

<<<12 - 22 з 2801>>>