<<<12 - 22 з 2690>>>


12 Вересня 2018 09:02Актуально

Дороги будуть відремонтовані вчасно

За повідомленням в.о. голови районної державної адміністрації Руслана Веремієнка, триває   ямковий ремонт автодороги обласного значення О251203 "Новгород-Сіверський – Бирине". Роботи здійснює Новгород-Сіверський дорожньо-ремонтний пункт філії "Коропський райавтодор".

Фінансування здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету. На жаль, існуючий стан покриття дороги ускладнює проведення ямкового ремонту – вже давно необхідно проводити повний капітальний ремонт, але для цього потрібні значні кошти.

Після

11 Вересня 2018 15:24Повідомлення

Як ведеться номенклатура справ?

11 вересня працівники районної державної адміністрації під час навчання з правової освіти розглянули порядок складання номенклатури справ у районній державній адміністрації.

Як зазначила Наталія Півень, начальник архівного відділу районної державної адміністрації, незалежно від наявності типової чи примірної номенклатури

11 Вересня 2018 12:18Анонс

До Дня вигнання нацистсьских окупантів з території району

ПРОГРАМА тематичних та святкових заходів з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з території Новгород-Сіверського району.

13-14 вересня:

У програмі

04 Вересня 2018 09:52До уваги громадських організацій

«Вікі любить пам’ятки» – сфотографуй пам'ятку для Вікіпедії і виграй у конкурсі!

З 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» — цей конкурс визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Метою проекту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у понад 50 країнах світу.

Кожна країна-учасниця проводить свій національний етап, і обирає десять найкращих світлин із зображенням своєї культурна спадщини. Ці світлини братимуть участь у міжнародному етапі конкурсу.

Українська частина

03 Вересня 2018 11:39Правоохоронна діяльність

СБУ викрила розкрадання державних коштів керівництвом Державної судової адміністрації Чернігівщини

Співробітники СБУ викрили на розкраданні державних коштів керівництво територіального управління Державної судової адміністрації України в Чернігівській області.

Оперативники спецслужби встановили, що двоє чиновників управління уклали договори з місцевими комерційними структурами на встановлення обладнання елементів

03 Вересня 2018 08:10Актуально

Свято нового навчального року

Перше вересня – урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. Він завжди відрізняється яскравістю вражень і переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, учителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.

Новий 2018/2019 навчальний рік розпочинається урочистими заходами, наяких особлива увага приділяється, звичайно, першокласникам – тим, хто вперше сідає за шкільну парту. Для 74 першокласників Новгород-Сіверщини цей дзвоник

31 Серпня 2018 16:28

Серпневий освітянський форум

29 серпня  відбувся серпневий освітянський форум.

Розпочала конференцію Світлана Біла, начальник

27 Серпня 2018 15:03

На території району поки що збережеться аналогове телебачення

У 16 населених пунктах Чернігівської, Сумської та Харківської областей не припинятиметься аналогове мовлення, оскільки ця територія є прикордонною з країною-агресором. Повністю збережеться аналогове мовлення в Донецькій та Луганській областях.

Дані про програми, які залишаться доступними глядачам, і передавачі, що далі працюватимуть,

<<<12 - 22 з 2690>>>