<<<1 - 11 з 2283>>>


22 Листопада 2017 14:19Соцстрах

Результати роботи Новгород-Сіверского відділення УВД ФССУ в Чернігівській області за 9 місяців 2017 року

В Новгород-Сіверському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Чернігівській області на початок 2017 року на обліку перебувало 1789 страхувальників, в тому числі 826 – фізичні особи (особисто).

Станом на 01.10.2017 року на обліку перебуває 1601 cтрахувальник та 120 осіб, яким призначено страхові виплати по стійкій втраті працездатності та втраті годувальника.

Доходна частина за 9 місяців 2017 року становить

22 Листопада 2017 09:30Подія

21 листопада, у День Гідності та Свободи, учні Смяцької ЗОШ провели акцію "Слова побажання воїну АТО"

21 листопада у селі Смяч відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи, у яких взяли участь керівництво районної державної адміністрації, представники органів місцевого самоврядування, учнівська молодь, місцеві жителі та представники місцевих засобів масової інформації.

В.о.голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко у своєму виступі наголосив, що День Гідності та Свободи – це річниця революції свідомості, гідності та моралі. Ми зобов’язані пам’ятати кожен день, ті ідеї та принципи, які сповідували, за яке поклали своє життя

21 Листопада 2017 14:11Жалоба

У суботу Україна вшанує жертв Голодомору

Голодомор — помста за свободу. Історики пояснюють: Сталін організував геноцид, щоб покарати українців за незалежність 1917—1921 років. 25 листопада українці та світ, як і щороку, вшанують пам’ять убитих Голодомором 1932–33 років. Жалобні заходи традиційно відбуваються також у 32 країнах світу.

21 Листопада 2017 12:40Подія

Територіальні громади Новгород-Сіверщини можуть організувати власне ФМ-мовлення!

Національна рада України з питань телебачення і радіо хоче реформувати регіональне мовлення. Для цього вона ініціювала проект "Радіо громад", про це повідомила представник Нацради у Чернігівській області Ірина Сенченко сьогодні, 21 листопада під час робочої зустрічі з керівництвом Новгород-Сіверського району.

За словами Ірини Сенченко цей проект є альтернативою застарілому проводовому зв'язку. В ході зустрічі вона презентувала покрокову інструкцію для організації місцевого радіо. Усі витрати щодо прорахунку частот бере на себе Національна рада. Задача ж районної влади - замовити та отримати частотний ресурс.

21 Листопада 2017 10:38Подія

21 листопада – День Гідності та Свободи!

День Гідності та Свободи об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців.

20 Листопада 2017 15:31Українська революція

100 років тому проголошено Українську Народну Республіку

20 листопада 2017 року виповнюється 100 років від дати ухвалення ІІІ Універсалу, що проголосив Українську Народну Республіку. Відтоді розпочався активний етап розбудови держави.

Події Української революції 1917–1921 років стали найважливішими з точки зору формування національної ідеї та державотворчих традицій – наш народ уперше в ХХ сторіччі

17 Листопада 2017 11:55Подія

Руслан Веремієнко: "Нашим спільним завданням є не просто наростити аграрне виробництво, а й забезпечити всебічний розвиток сільських територій, бути запорукою достатку їх жителів!"

17 листопада у районному Будинку культури зібралися аграрії Новгород-Сіверського району з нагоди свята - Дня працівників сільського господарства. Присутніх зі святом вітали в.о.голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко, голова районної ради Вячеслав Кауфман, начальник управління агропромислового розвитку Володимир Радченко.

Сільське господарство є визначною складовою розвитку нашого краю, запорукою його процвітання. Сільгоспвиробники наповнюють бюджет району, підтримують соціальну сферу на селі, допомагають школам, лікарням, пенсіонерам, ветеранам і багатьом іншим.

"Переконаний, що нашим спільним завданням є не просто наростити аграрне виробництво, а й забезпечити

17 Листопада 2017 11:04Актуально

Урядова ініціатива захисту бізнесу підтримана

Учора, 16 листопада, Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування», підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра України.

17 Листопада 2017 08:34Вітання

19 листопада - День працівника сільського господарства

Шановні працівники та ветерани сільськогосподарської галузі Новгород-Сіверщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.

В усі часи хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську

16 Листопада 2017 08:38Інформаційний матеріал

Керівники області вітали кращих працівників Новгород-Сіверщини!

Цієї неділі, 19 листопада, працівники сільського господарства України відзначатимуть професійне свято. Офіційні ж урочистості з цієї нагоди в обласному центрі відбулися напередодні – 15 листопада – у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.

Як повідомила обласна державна адміністрація, з вітальними словами до учасників зборів звернулися, зокрема, голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч і голова обласної ради Ігор Вдовенко.

"У ці осінні дні ми традиційно відзначаємо

16 Листопада 2017 08:22Вітання

Свято працівників радіомовлення, телебачення і зв’язку

16 листопада відзначають своє професійне свято працівники радіомовлення, телебачення і зв’язку району! Від щирого сердця вітаю вас і висловлюю вам вдячність за невтомну працю, творчий пошук.

Радіо, телебачення і зв’язок грають важливу роль у житті кожної людини. Бо ніщо у світі не цінується так дорого, як інформація, яку ви несете людям. Щодня ви наповнюєте енергією та глибоким змістом канали

<<<1 - 11 з 2283>>>