<<<1 - 11 з 2801>>>


14 Грудня 2018 12:08Вітання

15 грудня відзначатимуть своє професійне свято працівники і ветерани суду

Діяльність судів має надзвичайно важливе значення для побудови України як суверенної, демократичної, правової держави. Адже суд – це демократичний механізм вирішення конфліктів та захисту прав і свобод громадян. Реалізація конституційних засад судочинства, наближення його до світових та європейських стандартів стали пріоритетами нашої держави.

 

Прийміть,

13 Грудня 2018 15:50Подія

Рада регіонального розвитку у Новгород-Сіверському районі: здобутки та напрацювання на найближчі три роки

12 листопада 2018 року Президент України Петро Порошенко провів Сьоме засідання Ради регіонального розвитку, де озвучив головне завдання – сформувати перспективні плани розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх із суспільством і громадами, і прийняти їх на рівні громад, що дасть дієвий поштовх розвитку територій. Перспективні плани повинні містити перелік основних інфраструктурних проектів, об'єктів соціальної та житлово-комунальної сфери, що мають бути відремонтовані, збудовані, доведені до відповідного рівня експлуатації. Ці плани стануть складовою майбутнього Перспективного плану

13 Грудня 2018 15:16Вітання

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим атомним реактором Чорнобильської станції. Тож щороку, саме цього дня, ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Схилимо голови перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів, які

13 Грудня 2018 11:24Правова допомога

Конституційне забезпечення реалізації гарантій прав та свобод людини і громадянина в Україні

Права і свободи людини і громадянина є однією з найважливіших суспільних цінностей, головним об’єктом більшості конституційно-правових відносин. Ефективність їх виконання, використання та дотримання визначається, врешті їх реальність залежить від рівня їх захищеності, гарантованості. Тому важливим елементом конституційно – правового статусу людини і громадянина є саме гарантії цих прав і свобод.

Постає питання: що робити, якщо наші конституційні права порушено? Конституція

10 Грудня 2018 12:39Актуально

Санітарно-епідеміологічна ситуація у Новгород-Сіверському районі за 11 місяців 2018 року

За 11 місяців цього року в районі за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося близько 1690 осіб, за аналогічний період минулого року 1478 осіб. Захворюваність збільшилась на 14,3% . Збільшення відбулося за рахунок збільшення хворих на гострі респіраторні захворювання, шкіряно- венеричних захворювань та хвороби Лайма.

07 Грудня 2018 16:12Актуально

Допомога багатодітним сім'ям

З метою покращення соціально-побутових умов проживання багатодітних сімей, в яких виховується 5 і більше дітей, 07 грудня багатодітній сім’ї  Фролових з с. Карабанів Новгород-Сіверського району заступником голови районної державної адміністрації та завідувачем сектору у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації була вручена пральна машина-автомат.

 

Допомогу реалізовує Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації в рамках Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.

 

Сектор у

07 Грудня 2018 14:49Подія

Районна спартакіада допризовної та призовної молоді

6 грудня у с. Дігтярівка Новгород-Сіверського району сектором у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації була  проведена щорічна районна спартакіада допризовної та призовної молоді до Дня Збройних Сил України.

Змагання проходили з п’яти видів спорту: підтягування на перекладині, підняття гирі, стрільба з пневматичної гвинтівки, стрибок в довжину з

07 Грудня 2018 09:32Актуально

Рада регіонального розвитку: найкращим підґрунтям для реформ є міцна економіка

У 2018 році Чернігівщина увійшла до топ-10 областей за сприятливістю ведення бізнесу, посівши 6-7 місце в регіональному рейтингу Doing Business. Про це на засіданні Ради регіонального розвитку доповіла присутнім директор Департаменту економічного розвитку

07 Грудня 2018 08:00Вітання

7 грудня – День місцевого самоврядування

Від щирих сердець вітаємо з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування, їх ветеранів і пенсіонерів, депутатів всіх рівнів з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у розвитку народовладдя,

06 Грудня 2018 15:27Правова допомога

Насилля вже не є «домашньою» справою

Доволі тривалий час в Україні ставлення до домашнього насильства залишалось суто «домашньою» справою, а суспільство переважно не реагувало на дане явище. Причин такої ситуації чимало - страх потерпілих звернутися по допомогу, відсутність реагування, складність фіксації та доведення факту насильства.

06 Грудня 2018 15:22Урядові новини

В Україні розпочинається новий етап децентралізації

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив новий етап реформи децентралізації, який дає поштовх для розвитку України. Реформа децентралізації — найуспішніша реформа в Україні. І так вважають не тільки авторитетні міжнародні експерти, а й жителі громад, які відчули на собі всі переваги децентралізації.

<<<1 - 11 з 2801>>>