<<<1 - 11 з 2690>>>


21 Вересня 2018 16:51Актуально

Жителів Об'єднанської територіальної громади вітав керівник районної державної адміністрації

21 вересня жителі села Об'єднане Новгород-Сіверського району святкували день села. Привітати сільських жителів завітав в.о. голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко.

І хоча святковий настрій, що панував у Об'єднаному, Студинці і Ушивці, додавав настрою місцевим жителям, проте, їх турбує інше – гідротехнічна споруда, що знаходиться на автомобільній

21 Вересня 2018 15:19Оголошення

Молодь району! На вас чекає "Ярмарок професій"

З метою допомоги молоді зорієнтуватись з вибором майбутньої професії, яка користується попитом на ринку праці для випускників шкіл і молоді району 26 вересня 2018 року об 11:00  у приміщенні Новгород-Сіверського районного Будинку культури  відбудеться "Ярмарок професій".

Запрошуються усі бажаючі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 Вересня 2018 14:09Подія

22 вересня – День партизанської слави

Напередодні Дня партизанської слави в.о. голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко відвідав учасницю бойових дій, учасницю підпільно-партизанського руху періоду Другої світової війни.

21 вересня вітали Катерину Тарасівну Бородулю з Троїцького – учасницю партизанського руху на Новгород-Сіверщині, зв'язкову-розвідницю партизанського

20 Вересня 2018 15:10Правоохоронна діяльність

На Чернігівщині СБУ викрила адміністратора антиукраїнських спільнот у соцмережах

Правоохоронці встановили, що мешканець Прилуцького району створював у соцмережах акаунти, через які адміністрував антиукраїнські групи.

Оперативники спецслужби задокументували, що зловмисник розповсюджував матеріали, які містили заклики до зміни меж території України,

19 Вересня 2018 11:04

ЗАВЕРШИЛАСЬ VІ ВСЕУКРАЇНСЬКА СПАРТАКІАДА «СИЛА ДУХУ»

Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» проводиться з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до вирішення проблем громадян з обмеженими можливостями.

Фінальні змагання VІ Всеукраїнської спартакіади проводились з 12 по 14 вересня 2018 року на базі спортивного комплексу «Юність» (м. Ужгород) з 6 видів спорту: армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шахів.

Свої привітання надіслали на адресу учасників та гостей спартакіади керівники держави – Президент України та Голова Верховної Ради України.

18 Вересня 2018 11:59Правова допомога

Діти можуть і мають захищати свої права

07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено коло суб’єктів доступ до безоплатної вторинної правової допомоги, шляхом включення до нього дітей.

Правовий статус дитини, окрім Конституції України, визначають ряд законів і підзаконних нормативно-правових актів, які забезпечують розвиток дітей, встановлення гарантій і пільг для даної категорії громадян нашої держави.

В Законі України «Про громадянство України» від 18.01.2001 року

17 Вересня 2018 14:54Охорона здоров’я

Подарунковий сертифікат дитячому відділенню

Комунальний заклад "Новгород-Сіверська ЦРЛ" отримала від депутата Чернігівської обласної ради Сергія Сергієнка подарунковий сертифікат на 5000 грн. Ці кошти призначаються для поліпшення матеріально-технічної бази дитячого відділення лікарні.

Як зазначив лікар-педіатр ЦРЛ Олександр Черток, відділення планує придбати за сприяння депутата обласної ради професійні ємності для дезінфікуючих засобів, що дасть змогу дотримуватись сучасних

14 Вересня 2018 15:23Подія

У Чулатовому молилися за загиблими воїнами Другої світової

Напередодні 75-ї річниці вигнання нацистських загарбників з Новгород-Сіверщини, 14 вересня у селі Чулатове Команської сільської ради, біля пам'ятного знаку Єлизаветі Ляшенко відбувся мітинг-реквієм та поминальна літія за загиблими воїнами.

На цьому місці, 75 років тому, жителька села Чулатове Єлизавета Ляшенко вказала брід радянським воїнам, які форсували Десну у вересні 1943 року. Відважна жінка, матір двох дітей, загинула на кручах Десни від ворожого вогню.

Про події тих

14 Вересня 2018 14:41

16 вересня – День працівника лісу!

В. о. голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко взяв участь у святкових заходах ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» з нагоди Дня працівника лісу та привітав працівників та ветеранів лісового господарства.

 

За сумлінну працю в ім’я незалежної України, високий професіоналізм   та з нагоди професійного свята нагороджено Почесною грамотою районної державної адміністрації:

Полторацького Ігоря Івановича - водія автотранспортних засобів ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп»;

14 Вересня 2018 14:20Подія

До 75-річчя вигнання нацистських загарбників з Новгород-Сіверщини

Виганяли нацистів з території району протягом п'ятнадцяти діб – з 07 по 21 вересня 1943 року. Бойові дії розпочалися у селі Бирине, а закінчились у Буда Вороб'ївській. Найзапекліші бої точилися поблизу Рогівки та Лісконогів.

Про події вересня 1943 року говорили у центральній районній бібліотеці під час історико-хронологічного екскурсу "Шляхами перемоги", що відбувся 14 вересня за участю заступника голови районної державної адміністрації Нелі Чугаєвої.

13 Вересня 2018 15:09Подія

Вшануймо мужність і відданість ветеранів Другої світової війни!

Традиційно, напередодні відзначення 75-ї річниці вигнання нацистських загарбників з території Новгород-Сіверського району, в.о. голови районної державної адміністрації відвідав учасників бойових дій періоду Другої світової війни.

13-14 вересня привітали Устимчика Павла Семеновича з Орлівки, Савченка Антона Іларіоновича з Фаївки, Пихтара Миколу Єгоровича з Колосу та Роговця Івана Івановича з Володимирівки.

Вшановуючи цей день, ми доземно вклоняємось

<<<1 - 11 з 2690>>>