<<<1 - 11 з 2096>>>


22 Червня 2017 11:28День скорботи

22 червня - День скорботи і вшанування пам"яті жертв війни в Україні

76 років тому розпочалась найжахливіша війна в історії нашого народу. Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті.

22 червня віддати данину пам’яті тим, хто не повернувся з війни, покласти квіти до Вічного вогню та до пам'ятника жертвам фашизму зібралися в.о.голови райдержадміністрації Неля Чугаєва, голова районної ради В'ячеслав Кауфман, міський голова Олег Бондаренко, представники громадськості.

Для українського народу війна була тотальною. Кожна родина і кожна людина, незалежно

22 Червня 2017 11:18Вітання

23 червня – День державної служби

Шановні державні службовці!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем державної служби України!

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.

На державну службу покладено завдання – забезпечувати практичне виконання на місцях функцій держави. Завдяки Вашій праці у районі забезпечується стабільність, надійність, конституційний устрій! Від ефективності інституту державної служби, відповідальності кожного з Вас залежить успішність

21 Червня 2017 17:06Подія

Зі святом, шановні державні службовці!

Одним із важливих інститутів державного управління є державна служба, яка спрямована на реалізацію державної волі, є учасником прямого каналу зв’язку "держава-суспільство". Вкотре її важливу роль підкреслює відзначення Дня державної служби.

21 червня з цієї нагоди відбулись урочисті заходи. У районному Будинку культури зібралися державні службовці, які забезпечують проведення єдиної державної політики практично у всіх галузях і сферах.

Кожен з присутніх здійснює контроль за

21 Червня 2017 09:14Децентралізація

Чернігівщина — третя в рейтингу областей за формуванням ОТГ

Хмельницька, Житомирська, Чернігівська, Запорізька та Дніпропетровська області —п’ятірка лідерів у рейтингу областей за формуванням спроможних територіальних громад. Про це стало відомо сьогодні, 20 червня, в ході координаційної зустрічі «Реформа місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні: успіхи та перспективи» за участі Віце-прем’єр-міністра — Міністрарегіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

Від Чернігівської області участь у заході взяли виконуюча обов’язки директора Департаменту економічного розвитку ОДА Олександра Хомик та директор відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» в області Ірина Кудрик.

Рейтинг підготував Мінрегіон за чотирма параметрами:

— кількість ОТГ (враховувалися й дані тих громад, документи яких станом на 16 червня перебувають у ЦВК для призначення перших виборів);

— площа ОТГ;

— територіальні громади (місцеві

20 Червня 2017 14:54Реформа

П’ять запитань про пенсійну реформу

Днями Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня цього року, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій.</a>

19 Червня 2017 16:55Подія

Доступність інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

19 червня під головуванням в.о. голови районної державної адміністрації Нелі Чугаєвої відбулось засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

На засіданні було розглянуто наступні питання:

- забезпечення належного контролю дотримання вимог державних будівельних норм та притягнення до відповідальності, передбаченої чинним законодавством, осіб, які не забезпечили під час проектування,

19 Червня 2017 11:14Подія

XVIІ обласна літня Спартакіада: змагання найспортивніших держслужбовців Чернігівщини

Позмагатися за право представляти Чернігівську область на Всеукраїнській спартакіаді серед державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування зібралися сьогодні, 16 червня, 22 збірні команди з усієї Чернігівщини на XVIІ обласній літній Спартакіаді.
19 Червня 2017 09:49Подія

Традиційне Міжнародне літературно-мистецьке свято у Новгороді-Сіверському

Цієї суботи на древній та мальовничій Новгород-Сіверській землі відбулося традиційне Міжнародне літературно-мистецьке свято «Нетлінне «Слово...». За доброю традицією літописне місто над Десною щороку збирає великий загал дослідників, істориків, митців, артистів, молоді та усіх бажаючих доторкнутися до історії Київської Русі.

Відвідали цьогоріч урочистості і почесні гості, серед яких заступник голови-керівник апарату Наталія Романова, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Олександр Левочко, представники місцевої виконавчої та

19 Червня 2017 09:06Подія

Відкриття позаміського закладу оздоровлення та відпочинку

17 червня до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Десна» (с. Бирине) завітало 70 учнів з різних шкіл району та міста. В перший день – знайомство біля вогнища, веселі пісні, ігри. Ще багато цікавих розваг, ігр, танців чекає попереду дітлахів.

16 Червня 2017 08:25Подія

Працівників медичної сфери привітали з професійним святом

15 червня, напередодні Дня медичного працівника вітання з нагоди професійного свята отримали працівники медичної сфери району.

З нагоди Дня медичного працівника за високий професіоналізм та особистий внесок в охорону здоров’я населення кращих працівників району відзначили грамотами та подяками. Головним подарунком стали два сертифікати по 10000 тис. грн на потреби медичної галузі району від обласної ради.

Професійних успіхів, здоров’я, витримки та наснаги побажала медикам в.о. голови районної державної адміністрації Неля Чугаєва.

Святковий настрій присутнім подарували виступи колективу районного Будинку культури та аматорів сцени.

16 Червня 2017 08:15Вітання

19 червня – День медичного працівника!

Шановні медичні працівники району!

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

З нагоди свята – низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за вашу сумлінну та невтомну працю. Нехай щастя переступає пороги ваших осель, нехай земні гаразди і людські чесноти супроводжують вас у вашій нелегкій праці, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості та впевненості у завтрашньому дні.

В.о. голови районної державної адміністрації Неля Чугаєва

<<<1 - 11 з 2096>>>