<<<1 - 11 з 2512>>>


24 Квітня 2018 10:11Формування здорового способу життя

Круглий стіл: "Хвороби, про які говорять пошепки"

У центральній районній лікарні відбувся круглий стіл за участю медичних працівників, студентів медичного училища та молоді. Говорили про формування у молоді здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок, способів їх позбавлення, а також про соціально-значущі захворювання.

Всі ці теми об'єднались під одним заголовком: "Хвороби, про які говорять пошепки".

Формат зустрічі був не зовсім звичайним і дуже сподобався усім присутнім. Це не були класичне та звичне для всіх читання доповідей. Учасники ділились інформацією із різноманітних фахових джерел,

24 Квітня 2018 09:44Реформування ДСНС

У селі Орлівка створено підрозділ місцевої пожежної охорони

Гарантування пожежної безпеки громадян, які проживають у віддалених населених пунктах, є одним із пріоритетних завдань для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Як свідчить статистика, значна частка пожеж в Україні виникає саме у сільській місцевості, де здебільшого відсутні пожежні частини. Таким чином, аби доїхати до місця

23 Квітня 2018 08:56Подія

Підсумки районного етапу ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”

20 квітня на базі Орлівського навчально-виховного комплексу були підведені підсумки районного етапу ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. Мета акції - збір коштів для придбання медичного обладнання, яке буде направлене до обласної лікарні для лікування дітей з порушенням слуху. Участь в акції взяли учні та педагогічні працівники всіх закладів освіти району. У присутності представників закладів освіти із скриньок було вилучено 4000 грн. Найбільшу кількість коштів було зібрано учнями та педагогічними працівниками Орлівського навчально-виховного комплексу. Усі кошти перераховані на рахунок благодійних внесків.

За повідомленням відділу освіти районної державної адміністрації.

23 Квітня 2018 08:18За чисте довкілля

Участь в акції «За чисте довкілля»

Уже традиційно навесні у районі проводиться акція «За чисте довкілля». В належний санітарний стан приводяться прибудинкові території, сквери, дитячі та спортивні майданчики. Ліквідовуються несанкціоновані сміттєзвалища, прибираються ділянки вздовж доріг у межах населених пунктів тощо. Крім того, висаджуються дерева, кущі та закладаються газони і квітники. Цьогоріч День благоустрою населених пунктів у рамках акції «За чисте довкілля» припав на 21 квітня. Організацією прибирання населених пунктів займалися місцеві органи влади.

Участь в акції взяв і колектив Новгород-Сіверської районної державної адміністрації.

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства

20 Квітня 2018 11:33Семінар-нарада

Семінар-нарада у районній державній адміністрації

20 квітня у районній державній адміністрації відбулась семінар-нарада з сільськими головами, секретарями рад і виконкомів місцевих рад під головуванням в.о. голови районної державної адміністрації Р.Веремієнка. У роботі семінару взяв участь голова районної ради В.Кауфман.

Про використання земель без правовстановлюючих документів присутнім розповів Руслан Веремієнко, в.о.голови районної державної адміністрації.

Про результати проведення дня апарату у виконавчих комітетах Печенюгівської, Попівської сільських рад розповіла Ірина

20 Квітня 2018 11:22Медицина

Покращення матеріально-технічної бази КЗ "Новгород-Сіверський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги"

Поступово покращується матеріально-технічна база КЗ "Новгород-Сіверський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги". Частково поновлені меблі в амбулаторії №1. У кабінетах лікарів закладу з’явилась нова комп’ютерна техніка, яка придбана за сприяння народного депутата України Анатолія Євлахова. Кошти виділені з державного бюджету районному на соціально-економічний розвиток території. Оргтехніка, вартістю 179,3 тис. грн, придбана через систему електронних закупівель «Prozorro». Це забезпечить ефективну роботу сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів щодо укладання декларацій із населенням.

20 Квітня 2018 09:52Подія

Всеукраїнська Акція "Майбутнє лісу в твоїх руках"

19 квітня в.о.голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко взяв участь у Всеукраїнській Акції "Майбутнє лісу в твоїх руках" на території Узруївського лісництва ДП "Новгород-Сіверське лісове господарство".

В заході також прийняли участь голова районної ради В'ячеслав Кауфман, працівники ДП "Новгород-Сіверське лісове господарство", учні Чайкинського навчально-виховного комплексу.

19 Квітня 2018 10:07Медицина

Перспективи гемодіалізу у КЗ "Новгород-Сіверська ЦРЛ"

Сім мешканців Новгород-Сіверщини тричі на тиждень змушені їздити до обласного центру, де протягом декількох годин отримують процедуру гемодіалізу у спеціалізованому відділенні обласної лікарні. І так вже роками, у будь-яку пору року і за будь-якої погоди.

Чи можна наблизити цю високовартісну медичну допомогу до пацієнтів району? Протягом досить тривалого часу керівництво району та адміністрація лікарні вивчали це питання, розглядаючи технічну та кадрову можливість його реалізації, консультувались із адміністрацією

18 Квітня 2018 16:00Актуально

Щодо відновлення забезпечення населення району скрапленим газом

На сьогодні реалізація скрапленого газу населенню Новгород-Сіверського району призупинена з причин відсутності обсягів та неможливості їх закупівлі.

Джерелом отримання скрапленого балонного газу для забезпечення потреб населення згідно з постановою КМУ №570 від 16.10.2017 є щомісячні спеціалізовані

18 Квітня 2018 14:31Навчання

Навчання з правової освіти

18 квітня відбулось чергове навчання з правової освіти працівників апарату районної державної адміністрації, управлінь, відділів та секторів.

По першому питанню виступила Світлана Довбиш, начальник загального відділу та контролю апарату районної державної адміністрації. Вона ознайомила

17 Квітня 2018 09:03Медицина

Можливості реанімації покращуються

КЗ "Новгород-Сіверська ЦРЛ" придбала за кошти державної медичної субвенції ларингоскопічний набір КА-WE типу Макінтош з клинками №2, №3, №4. Вартість якого через систему електронних закупівель "Prozorro" склала 4965 грн.

Ще один ларингоскопічний набір вартістю 6334 грн лікарня отримала від Благодійного фонду "Право на здоров'я".

Зазаначений інструментарій використовується як для проведення ендотрахеального наркозу під час хірургічних

<<<1 - 11 з 2512>>>