<<<1 - 11 з 2002>>>


24 Березня 2017 15:35Вітання

25 березня – День Служби безпеки України

Завтра відзначатимуть своє професійне свято працівники і ветерани Служби безпеки України.
Продовжуючи кращі традиції своїх попередників, нинішнє покоління працівників Служби безпеки України забезпечує територіальну цілісність і суверенітет України.

Впевнений, що ви і надалі з честю виконуватимете покладені на вас обов’язки з дотриманням принципів законності, справедливості, професіоналізму.
Від щирого серця бажаю вам і вашим рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, благополуччя, доброго настрою
24 Березня 2017 10:21Подія

30-річчя Новгород-Сіверської районній організації ветеранів України

24 березня у читальній залі районного Будинку культури з нагоди 30-річчя Новгород-Сіверської районній організації ветеранів України відбувся урочистий захід. З привітальним словом до ветеранів звернувся в.о.голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко. Активним учасникам організації були вручені нагороди районної державної адміністрації, міської та районної ради.

24 Березня 2017 10:09Подія

У діяльності відділу державної реєстрації відслідковується позитивна динаміка

23 березня у районній державній адміністрації за участю представників громадських організацій, що увійшли до складу Громадської ради, відбулось засідання за "круглим столом", під час якого присутні обговорили проект розпорядження в.о. голови районної державної адміністрації "Про стан виконання вимог законодавства у сфері державної реєстрації".

У засіданні взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко, заступник голови районної державної адміністрації Неля Чугаєва, працівники відділу державної реєстрації районної державної адміністрації.

Як зазначив Руслан Веремієнко, відслідковується позитивна динаміка у кількості адміністративних послуг, які надаються

24 Березня 2017 08:39Актуально

Увага! Нерест 2017!

Нерест – особливий та надзвичайно важливий період у житті риби, адже починається їх розмноження. Від того як пройде нерестовий період залежить біорізноманіття наших водойм і сталість популяцій риби. В цей час риба потребує тиші та спокою, насамперед від людини.

З метою охорони природного відтворення водних біоресурсів, наказом Чернігіврибоохорони від 17.03.2017 №20:

ЗАБОРОНЕНО :

1) будь-який лов водних біоресурсів та пересування будь - яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону

23 Березня 2017 09:16

23 Березня 2017 08:48Подія

Центральна районна лікарня отримала нове сучасне обладнання

22 березня у Новгород-Сіверській центральній районній лікарні розпочав роботу цифровий мамологічний комплекс "Мадіс", який лікарня отримала 7 березня ц.р. Ознайомитись з роботою нового обладнання, зустрітись з медичним персоналом до районної лікарні завітали в.о. голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко, голова районної ради В'ячеслав Кауфман, заступник голови районної державної адміністрації Неля Чугаєва.

Цифровий мамологічний комплекс "Мадіс" було передано із оперативного управління Чернігівського обласного онкологічного диспансеру за рішенням сесії Чернігівської обласної ради. 9-10 березня фахівці змонтували устаткування та провели усі необхідні налаштування, а медичний персонал проходив підготовку для роботи на зазначеному обладнанні в обласному онкологічному диспансері.

- "Хворобу легше попередити, ніж

22 Березня 2017 09:19Подія

Виховний захід, присвячений Міжнародному Дню лісу

21 березня 2017 року на базі Биринського лісництва Новгород-Сіверського лісового господарства вихованцями гуртків районного будинку дитячої та юнацької творчості «Юні лісівники-дендрологи», під керівництвом Вітель О.М. та «Задесняночка» керівник – Шефер С.М., робітниками лісового господарства: головним лісничим Сідько В.Г., лісничим Задеснянським лісництвом Гущею Г.М. був проведений виховний захід, присвячений Міжнародному Дню лісу, під час якого були розвішені шпаківні та посаджені садженці сосни звичайної.

21 Березня 2017 08:20Подія

Науково-практична конференція «Постать Івана Мазепи в національно-державотворчому контексті сучасної України»

20 березня у Дігтярівському навчально-виховному комплексі пройшла науково-практична конференція "Постать Івана Мазепи в національно-державотворчому контексті сучасної України".

Мета конференції – обговорення актуальних проблем щодо постаті І. Мазепи в національно-державотворчому контексті сучасної України; розвиток творчої особистості;

20 Березня 2017 15:12Актуально

Чернігівщина долучається до Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

Цьогоріч уже вп’яте в країні стартує спартакіада серед потерпілих на виробництві осіб. Організатором спортивних змагань для «сильних духом» традиційно виступив Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

Мета заходу – залучення людей, які зазнали профзахворювань та фізичних ушкоджень на виробництві, до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації, розвиток їх самодостатності, а також укріплення віри у власні сили.

20 Березня 2017 09:12Актуально

Змагання району з настільного тенісу

17 березня відбулися змагання з настільного тенісу, в яких взяли участь 12 команд з навчальних закладів району.

За результатами змагань між юнаками:

І місце - Блистівський навчально-виховний комплекс;

ІІ місце

17 Березня 2017 12:09Подія

Розпочались співбесіди з сільськими головами з питань виконання визначених законодавством делегованих повноважень органів виконавчої влади

17 березня у районній державній адміністрації розпочались співбесіди з сільськими головами з питань виконання визначених законодавством делегованих повноважень органів виконавчої влади. Про свою діяльність у 2016 році звітували Бучківський, Михальчино-Слобідський, Грем’яцький, Вороб’ївський, Орлівський сільські голови. Проаналізовано стан виконання місцевих бюджетів, ефективність використання земельних ресурсів, окреслено шляхи спільного вирішення найбільш болючих проблем територіальних громад.

<<<1 - 11 з 2002>>>